Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Křišťál, který nelze polapit - RPG povídka 5. část

7. listopadu 2014 v 13:23 | Shizu-chan a Shi-chan |  Křišťál, který nelze polapit

Poslední část!! \O7O/
Zvládli jste to...? nikdo... ještě nevykrvácel? ÓvÒ xD xD

Shizu: "Posluš si," pronesl s úsměvem a znovu se olízl a potom si otřel zbytky slin z obličeje.
Pohodlně si lehl a svůdně s pohledem plným radosti a očekávání, se na něj usmál.
Shi-chan: ,,Říkám si..." Sjel ho skoro rentgenovým pohledem a místy neopomněl si sáhnout, chtěl si to vrýt do paměti, aby měl hezké sny. Pak se úplně vytřepal z oblečení. ,,...proč jsem si s tebou nezačal už dříve?"
Shizu: "Protože..." odmlčel se a ďábelsky se usmál, "sis napřed potřeboval pohrát s ostatníma ovečkama."
Byla to pichlavá poznámka, kterou pronesl záměrně. Byl zvědav, jak na to Ren bude reagovat, ale doopravdy to nemyslel ve zlém.
Shi-chan: Tak takhle... Nejdřív ho napadlo uraženě odejít a nechat ho tady, ale sám by tak utrpěl, takové dávky vzrušení najednou by se nezbavil, natož ji rozdýchat. ,,Možná kdybys mě takovou dobu neodmítal."
Natáhl se pro svoje kalhoty a páskem připoutal Masa-chan ruce k pelesti: ,,Nejradši bych ti tu tvoji drzou pusinku umlčel, jehňátko," špitl mu až vražedným tónem do ouška.
Shizu: To se mu nelíbilo. Proč ho musel spoutat? neutekl by...
"Kdyby ses nechoval jak chlípník...!" začal, ale pak se zarazil. Není důvod se hádat v tuto chvíli. Chtěl to tak moc, jak Ren a pokud budou pokračovat, zase z toho nic nebude...
"Každopádně mě pusť, jsem nerad spoutaný..."
Shi-chan: ,,Tak to máš smůlu." Oplatil mu úsměv. Měl radost, že zase jednou dostal někoho pod svou moc. A navíc nevěděl, kdy se mu povede ho takhle zpacifikovat. Upravil pásek, aby to moc nebolelo, ale zase aby se nemohl vyvléknout, potom si to začal cestičkou jemně kousavých polibků po tom úžasném tělíčku, prsty obkresloval linie lehce vystouplých svalů, dokud neskončil na nožkách.
Shizu: Mírně se zachvěl pod těmi příjemnými pocity. Byl nerad spoutaný, jelikož byl nezkrotný, jak jeho duše, ale když už se do takové situace dostal, proč si to alespoň nepokusit užít... však on to Renovi jednou vrátí! Vlastně se teď nebude moct hýbat, takže bude muset udělat Ren všechno sám... to se mu zdálo jako prozatímní trest dobré.
Uvolnil se, hluboce se nadechl a vydechl a zavřel oči, aby mohl Renovy pohyby cítit.
Shi-chan: Možná by mu mohl oplatit, že jediný pokus o to nejlepší uspokojování mu překazil na záchodcích v tom podniku, navíc začínal mít pocit, že Masa-chan trochu vychladl. Úplně ignoroval jeho potřeby a mezitím mu na stehnech udělal pár pěkných značek. Nakonec se laskavě uvolnil mu dopřát trochu slasti, jenže zatím jen rukou, chtěl ho potrápit.
Shizu: Začal mírně vzdychat a přejela jím vlna vzrušení. Už to pociťoval předtím, ale když se do toho pustil sám Ren, bylo to úplně o něčem jiném. Za chvíli začal ze rtů vypouštět i mírné steny.
Shi-chan: ,,Jak bys to rád, Masa-chan?" zavrněl slastně, protože měl hodně dobrou náladu, když se mu povedlo dosáhnout svého. Schválně ještě ručkou zrychlil, aby si ho pořádně nažhavil.
Shizu: "Aaah... je mi.. to... jedno..." zavzdychal a zatnul pěstičky. Náhlý nával slasti nabyl gigantické rychlosti. Měl pocit, že se udělá každou chviličku!
Shi-chan: ,,To neberu jako odpověď." Nespokojeně sykl a v očkách mu zasvítilo. Měl by takový významný okamžik nechat na někdy jindy nebo teď? Na chvíli přestal a zvedl se z postele, až to vypadalo, že přestane úplně, zašátral u sebe v šuplíčku a ještě se na něj ohlédl. ,,Chceš si pak dát hezkou společnou sprchu?"
Shizu: "Pak možná..:" odpověděl netrpělivě, "ale teď... ne."
I když ležel,viděl, jak se jeho penis nespokojeně tyčí vzhůru... snad by neměl to srdce zrovna teď jít do sprchy!
Podíval se na něj a uviděl, že je na tom celkem podobně...
Shi-chan: ,,Samozřejmě ne teď. Jen se ptám, jestli ti nevadí naostro." Zatřepal čtvercovou krabičkou kondomů. Něco na tom bylo, nemuseli pak uklízet, ale na druhou stranu... ten pocit bez toho byl o tolik lepší.
Shizu: "Nevadí..." vydechl. Chtěl ho cítit co nejvíce to šlo. Ale bylo od něj hezké, že myslel na jejich zdraví.
Shi-chan: ,,Fajné." Vrátil se tedy k němu a odložil si jedinou pomůcku na stolek, aby měl volné obě ruce a mohl ho opět začít zahrnovat doteky, aby mu to vynahradil. I sobě.
Shizu: Sledoval Rena, jak k němu přišel a v tu ránu ucítil další vlnu vzrušení, jelikož jej začal zase uspokojovat.
Zároveň ucítil jeho druhou dlaň a polibky na celém jeho těle. Pootevřel očka a sledoval celou jeho prácičku.
Byl celkem zvědavý, jaký s ním bude sex. Bude se mu to líbit, nebo ne? Bude to příjemné, nebo to už nikdy nebude chtít dělat? ... ať to bude jak chce, momentálně se na to těšil jak malé dítě na Vánoce.
Když se blížil k vyvrcholení, začal sténat a ještě víc zatnul pěsti a využil pásek s postelí jako oporu. Bylo zajímavé, že necítil bolest... nebo ji spíš nechtěl cítit.
Zanedlouho Renovu ruku opravdu potřísnily bílé kapičky a Masato si spokojeně, avšak udýchaně, znovu pohodlně lehl.
Shi-chan: ,,Ale, to je škoda." Povzdechl si zklamaně a slízl všechny stopy produktu na své ruce, potom i na jeho stehnech a na bříšku, které se rychleji zdvihalo a klesalo. Myslel si, že vydrží déle, navíc si teď připadal ještě víc natěšeně, pohled na něco tak dokonalého na vrcholu slasti by dostal kohokoliv.
Shizu: "Není... " vydechl, "na čase mě... pustit...?"
Podíval se na něj ještě tím zčervenalým obličejem a koukl se co nejvíc nevinně.
Shi-chan: ,,Ale nesmíš mě za to spapat," dal si podmínku a pomalu ho odvázal v očekávání brzké odplaty.
Shizu: "To nevím," usmál se, "bojíš se?"
Jen, co byl volný, jej objal a stáhl sebou na postel. Probojoval se do jeho úst a odmítal pustit.
Nemohl se ho teď chvilku dotýkat, a tak si to chtěl vynahradit.
Shi-chan: Vlastně se docela bál, jaké mučení si pro něj nachystá, navíc teď sám notně potřeboval uspokojit na rozdíl pd svého zadýchaného jehňátka. Ale nechal se objímat, líbilo se mu i to líbání. ,,Jen abys mě tu takhle nenechal."
Shizu: "Zasloužil by sis to..." zašeptal mu do ouška, ale nebyl tak zlý, aby mu to zrovna teď udělal, jelikož sám věděl, jaké to je.
Ručkou mu rychle zarejdil po těle, až se dostal k jeho naběhlému penisu, který začal jemnými pohyby laskat.
Shi-chan: Taková blahodárná péče byla velmi příjemná. Ale ve vlastním zájmu by měli trochu zpomalit, Masa-chan chtěl víc a on to na něm viděl.
,,Chceš pokračovat?" zeptal se ho stejně jako on tehdy, když všechno udusili ještě v zárodku.
Shizu: "Ještě se ptej tak blbě," nafoukl tvářičky a chytl jeho penis pevně do obou ruk a začal jím pořádně třít.
Shi-chan: Takhle by to tedy nešlo. Neplánoval nechat se až do konce, tak mu oddělal ty zlobivé ručičky.
,,Já sám," broukl a natáhl se pro lubrikant, musel dokonce načít nové balení, protože s dívkami to jaksi ani nepotřeboval. Nechal Masa-chan, ať mu utvoří místo mezi nohama a nejdřív ho zase políbil. Bude tězké ho zase vzrušit něčím, co ze začátku nebude moc příjemné? ,,Doufám, že berete prášky, lady."
Shizu: "Jasně, hned tři druhy, pro jistotu." odpověděl ironicky.
Cítil, jak mu Ren lije lubrikant mezi půlky přímo na konečník. Bylo to studené a moc se mu to nelíbilo, když se k tomu ale přidala Renova ručka, která je začala hladit a laskat, bylo to zase o něco lepší. Další šok přišel, když do něj prvním prstem pronikl. Byl to divný pocit, ale zatím nic necítil... snad to přijde.... a taky přišlo, když Ren zrychlil. To už mírně zalapal po dechu a sevřel v rukách peřinu. Ještě, že měli ten lubrikant, jinak by to asi fakt nebylo příjemný... ale měli ho... pomalu se v něj zahříval a pocit něčeho teplého v sobě byl příjemný.
Shi-chan: Dál už to byla rutina. Když už povolně přijímal jeden, přidal i druhý a třetí. Ani nevěděl, jestli vzal nějaký s příchutí, ale nějaké bonusové uvolňovací účinky to mělo. Už se nemohl dočkat a spokojeně zaregistroval, že nebyl jediný. Když už to stačilo, použil pro jistotu ještě trochu.
,,Nedočkavý?" neodpustil si při pohledu na to, jak Masa-chan rozdýchával to příjemné.
Shizu: "Mochiron," vydechl s úsměvem, "je to příjemné...a... chci tě už cítit v sobě..." pronesl a ještě víc se začervenal.
Shi-chan: Ren se tentokrát projevil jako formát, když se tomu jeho výrazu jen usmál, ale nic nemístného na to neřekl. Docela se těšil, až si tohle jehňátko zkrotí, tedy jestli vůbec někdy. Malinko si ho nadzvedl pod boky, aby měl lepší přístup a opřel se vedle něj, nechtěl takhle na začátek zkoušet nic akrobatického a navíc tak nějak věděl, že bude lepší, když na sebe uvidí, dodává to jistotu. ,,Asi se ti to ze začátku nebude moc líbit." Přidržel mu ty neodolatelné nožky hezky od sebe a co nejohleduplněji to šlo do něj začal pronikat. Pryč s mýty, že to jde na jeden pohyb.
Shizu: Olíznul se a přitáhl si jej do objetí. Musel se teď něčeho pevně držet.
Lubrikant tomu opravdu pomáhal a nebylo to tak strašné... ale jak se do něj dostával, cítil, jak ho to šíleně táhne, až to příjemné nebylo. Hluboce oddychoval pod tímhle zvláštním pocitem a čekal, kdy to začne cítit dobře.... přeci jen, už to vědomí, že v něm byl Ren, ho vzrušovala tak, že i když to pronikání nebylo zatím moc příjemné, byl tvrdý jak kámen.
Shi-chan: Trvalo to pár dlouhých minut, než první krok trápení mohl být úspěšně odfajfkován. Ani pro Rena to nebylo lehké, avšak v tom pozitivnějším smyslu. Byl tak krásně úzký, na tom vědomí, že může být něčí první, vždycky bylo cosi vítězného, skoro jako by se dostalo pocty samotnému vůdci smečky. Ale čekal, až si Masa-chan trochu zvykne, přestože díky tomu vzrušení úplně cítil každý záchvěv tepu. Opřel se čelem o jeho a zahleděl se do chtíčem kypících tmavých studánek.
,,V pořádku?" optal se s něžnou starostlivostí.
Shizu: "J-jo..." odpověděl zadýchaně. Renův hlas teď zněl tak nádherně, měl pocit, že ho začíná milovat čím dál tím víc. Bylo to kvůli tomu, že byli teď propojeni?
Políbil jej a polibek prodloužil tak moc, dokud mu vydržel dech.
Až si trochu zvykl na ten pocit, že v sobě něco má, začal se trošku pohybovat sám, jelikož to vzrušení, co cítil a co mu ty malé pohyby dodávaly, začalo být až k nevydržení.
Shi-chan: ,,Ale snad bys tak nespěchal." Nesouhlasně si ho přidržel za boky, jelikož opravdu neměl rád, když se mu někdo míchal do práce. Byl rozkošný, jak si chtěl sám pomoct. Klidně by se na to vydržel jen tak dívat, ale pokazil by si pověst, navíc byl daleko radši, když mohl něco tak nádherného způsobovat sám. Tak proč se trápit? A pomoct mu jen rukou by ani zdaleka nebylo tak skvělé, sám by si tím uškodil, když už tak začali. Snad aby mu vynahradil to škádlení předtím, nasadil rychlejší tempo, ale pořád byl jemný a dokonce ho stihl i líbat.
Shizu: Při nárůstu vytouženého tempa zalapal po vzduchu a vypustil prvních pár stenů slasti.
"Proč ne...?" odpověděl na předešlou otázku, "je to... příjemné..."
Shi-chan: ,,Protože já sám." Neodolatelně se na něj usmál a neodpustil si další letmý polibek na usmířenou. Měl radost, že se to líbilo oběma, ale možná by je mohlo zajímat, aby se ztišili. Byl by z toho velký problém.
Shizu: Tenké zdi, to byl snad problém všech milenců! to aby si příště zarezervovali pokoj v hotelu! ... být ticho ve svém poprvé! to tak!
Masatovi to bylo momentálně jedno... jeho pocity z něj vycházely ven steny. Pokud by ho chtěl Ren utišit, tak už jedině polibkem.
Aby Renovi nedopřál tu radost, stejně na jeho přírazy do rytmu přirážel také.
Shi-chan: To zvířátko tedy rádo zlobilo, hm. Ale právě to na něm bylo jedinečné, nepoddal se tak snadno a pro svůdníka jako byl Ren to byla výzva. Dobýt si ho, i když už jsou spolu. Usmál se té jeho zatvrzelosti a za trest ho začal uspokojovat i rukou.
Shizu: Náhlá vlna vzrušení ho tak překvapila, že jeho krásný hlas propíchl ticho pokoje.
Překvapeně se podíval na Renovu ruku a do očí se mu vkradly slzy z toho, jak dobře to všechno najednou cítilo.
Shi-chan: Ren malinko zazmatkoval, když si všiml toho projevu, který obvykle patřil k nepříjemnému pocitu. Přestal tedy a pohladil ho po tvářice. ,,Není ti nic?" Probůh, snad neudělal cokoliv špatně...
Shizu: "Hah?" byl z toho celý zmatený... mělo mu něco být? rozkoš mu celkem hezky zastřela smysly a zastavila rozum, proto momentálně nebyl moc schopný normálně přemýšlet: "Proč jsi... přestal...?"
Shi-chan: ,,Jen..." Setřel mu jednu slzičku z koutku očka. Pořád si ho podezřívavě prohlížel. Nikdy s ním nikdo neplakal! ,,Vyděsil jsi mě, že se něco stalo."
Shizu: "Proč..." vydechl a podíval se mu do očí, zračil se v nich hotový strach, potěšilo ho to, viděl, že mu na něm opravdu záleží, a tak se ze srdce usmál a pohladil ho po tváři: "S tebou... se mi přeci... nic stát nemůže." Zašeptal a natáhl se pro krátký polibek.
Shi-chan: Pořád mu to tak úplně nedocvaklo, ale budiž. Kdyby to něco bylo, Masa-chan si řekne. Vzal ho za ruku a když s ním propletl prsty, měl pocit, že se v tu chvíli spojili nejen fyzicky, ať už na jakékoliv úrovni. Pokračoval tedy tam, kde přestali.
Shizu: A tak pohyby opět začaly a opět zrychlovaly. Oba dva už své hlasy tak tak dokázali udržet. Masato si na pomoc skousl polštář a své prsty i s nehty ryl do Renových zad. Muselo to bolet, ale byla to známka toho, že se mu to vážně líbí!
Najednou to však bylo jiné... pocit slasti se začal stupňovat neuvěřitelnou rychlostí.
Pustil polštář a prudce zastavil Renovu ruku, která celou dobu třela jeho penis, se slovy: "Už... už budu! Rene!"
Shi-chan: Krátce kývl a nechal toho, aby ten zážitek prodloužili, zapřel se o pelest, ke které měl Masa-chan předtím připoutané ruce a zašeptal mu do ouška: ,,Aishiteru."
Shizu: "Boku... boku mo!" vzlykl až plačtivě a dál už jen sténal. Co nejtišeji to šlo, hezky opřený o Renovo rameno a v jeho křečovitém objetí.
Dlouho to však nevydržel, Ren ho načal až moc hezky.
A tak, aby výkřik nebyl moc hlasitý, kousl Rena do ramena a s tím se taky udělal. Byl to dlouhý orgasmus, po kterém byli oba potřísnění jeho spermatem.
Při orgasmu se také pěkně stáhl, až mu byl Ren v něm nepříjemný, ale hned co se uvolnil mu to už opět nevadilo.
Otevřel uslzená očka a s láskyplným úsměvem se Renovi podíval do očí a zopakoval jeho předchozí slova: "Hontoni aishiteru."
Shi-chan: Nikdy by si nepomyslel, že někdy někomu tohle řekne ale ne proto, aby se s ním vyspal. Snad se i bál lásky, důvěřovat někomu, ale věděl, že jemu může z celého srdce. Byla v tom i kapka soutěživosti vydržet co nejdéle, ale teď už nemusel, ani by nemohl po tom, co se Masa-chan tak stáhl. Ten sladký pocit v něm dozníval, všechno napětí z něj prakticky odteklo jako když se zvednou stavidla na rybníce. Opravdu krásné, pro obě strany. Ren si dal chvilku na oddych, aby se vůbec mohl pohnout a jen tak na něj nepadnout, co nejopatrněji se uskladnil vedle. Byl tu tedy pěkný nepořádek. Prozatím to nechal být a přitulil se ke svému nejmilejšímu jehnátku. Asi by měl říct něco chytrého, ale nechtěl kazit tu atmosféru.
Shizu: Masato chvíli jen tak ležel a koukal do stropu, než se mu smysly vrátily. Pak, pod tolika vzpomínkami na to, co dělali, zčervenal a otočil se na bok zády k Renovi. Jak teď reagovat? co má dělat? Jak se to choval!??
Zakryl si obličej do dlaní a svůj zrak tak zahalil do temnoty, ze které momentálně ani vystoupit nechtěl... a jeho zadeček začínal taky bolet...
Shi-chan: Opravdu roztomilý tsunderáček, když se teprve teď tak ostýchal. Přitulil se k němu a dal přes ně deku, až po hlavu, byli ve své vlastní polotemné jeskyňce. Bylo jedno, že budou špinaví ještě víc, vždyť to byly produkty milované osoby. Objal ho kolem pasu aspoň jednou rukou, byli ještě rozpálení a zadýchaní z té činnosti, takže zchladit se moc nešlo. Nijak ho nepošťuchoval poznámkami, jen se mu opřel zezadu o krk a vzdychl. ,,Neříkej, že se stydíš, když není za co."
Shizu: Po vyřčení téhle pravdivé věty se začervenal ještě víc. Co na to říct? Slova se stydem nechtěla dostat ven...
"A-ale... když..."
Shi-chan: Otočil ho k sobě čelem a políbil na čelo. ,,Byl jsi úžasný."
Shizu: Modrovlásek reagoval jeho objetím a přitulením. Klidně by takhle mohl usnout... což se pravděpodobně brzy stane, jelikož byl z toho celý unavený.
"T-ty... taky..." zamumlal mu do kůže.
Shi-chan: ,,Měli bychom si dát sprchu, za hodinu je zkouška s Nanami." Začal ho hladit po vlasech a na rtech se mu usídlil láskyplný úsměv.
Shizu: "Za hodinu?!" vykřikl. Jak to, že na to zapomněl? Prudce si sedl, ale zastavila ho plačtivá bolest zadní části těla. Trochu zaskuhral a chytl se za záda. Co teď bude dělat? s takovou se neuvolní...
Vzdal to a znovu si lehl: "Neulijeme se?"
Shi-chan: ,,No, je pravda, že jsi teď svůj hlásek používal dost." Když Masa-chan zčervenal a nadechl se k nějaké poznámce, přitáhl si ho ještě víc k sobě. ,,Vyspi se, zvládneme to s klukama."
Shizu: Zaňufal se k němu ještě víc a pořádně ho stiskl: "Zůstaň tu se mnou..."
Shi-chan: ,,Měl bych? Takhle zanedbávat povinnosti." Po zádech mu sjel rukou níž a setřel pár kapek na jeho stehnech.
Shizu: "Jo, měl bys..." pronesl a krátce je políbil. Ne, teď ho nenechá utéct, zrovna teď ne. Kdo by teď chtěl jít za Harukou a ostatními...?
Shi-chan: ,,Tak v tom případě nesmím odmítnout." Sprcha počká, i když to zatím zaschne a pak bude nepříjemné to ze sebe dostávat, zvlášť z jistých partií. ,,Najednou je těch poprvé nějak hodně, teď mi poprvé usneš v náručí," broukl mu do vlásků už se zavřenýma očima.
Shizu: "Jo..." pronesl, už ale značně ospale. Teplo z Renova těla bylo příjemné a uspávalo a když mluvil, jeho něžný hlásek jej kolébal.
Shi-chan: Když si Ren všiml, že se z jeho miláčka stává hadrová panenka a pomalu klimbá, dal mu deku o něco výš a pusu do vlásků. ,,Oyasumi, Masa-chan," špitl tím svým neodolatelným tónem.
Shizu: A tak oba usli ve své náručí ničím a nikým nerušení. Ponořili se do temné a hřejivé říše snů s pocitem bezpečí, že jejich milovaný je hned vedle nich. Nechali si zdát o krásných snech, ve kterých byly opět spolu, aby se v téhle kouzelné chvilce od sebe nehnuli ani na vteřinku.

Na zkoušení přirozeně nedorazili a ostatní po nich ani nepátrali. Byli dobří zpěváci a že se nedostaví na jednu zkoušku ještě nikoho nezabije. Však v budoucnu můžou zkoušet až do skonání světa...


Koněěc!! \Ò7Ó/
Řeknu vám... napsat ero scénku na 5 stránek... je husté! xD xD xD já bývala ráda, že se mi povídka vlezla na 5-6 stránek i se scénečkou... a my se rozepíšeme na 5 stránek Ó///////Ò a to nepočítám ty blowjob a handjob bokem =///////=

Další povídka je už napsána a bude to Tokoya *W*
Zamilovala jsem se do té povídky :3 bude fantasy, bude to slaďoulinké, ještě víc, než tohle a taky formou pohádky! xD trošku brutálnější a hambatější pohádky xD
Snad se vám bude taky líbit :3 ještě ji opravím a můžu začít publikovat! OwO

Teď nás ale ještě čeká bonus část, kdy jsem kopčila naše konverzace xD těšíte se? x'D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 15. listopadu 2014 v 15:10 | Reagovat

Nyaaa *////* Tak to bylo opravdu strašně moc úžasné :3 Moc se omlouvám, že jsem si tuhle povídku nepřečetla už dříva (jsem prostě lenoch TT3TT), ale jsem ráda, že jsem se k tomu dostala!! :3

Opravdu se mi líbí, když píšete povídky spolu, máte tak trochu rozdílný styl psaní a navzájem se doplňujete xDDDD Whah, je to opravdu krásná povídka a nemůžu se dočkat té další *////* Arigato Vám oběma!! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters