Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


The Gazette info

8. února 2011 v 13:11 | Shizu-chan |  The Gazette
The GazettE se začaly vytvářet roku 2002 , kdy se Ruki , Uruha a Reita rozhodli pro založení nové skupiny. Za nedlouho , přesneji v únoru 2002 ,se k nim připojil Aoi s Yunem a skupina dostáva svůj trvalý název Gazette.
Yune se 21.1.2003 rozhodne tuto skupinu opustit a tak chybí bubeník. Proto si skupina urychleně sháni novho - Kaie ( Uke Yutada ) a 1.3.2003 podepisují důležitou smlouvu s PS Company a začínají se rozvíjet.

Skládá se z pěti členů. The GazettE je jedna nejpopulárnějších skupin pod záštitou PS Company, kde jsou například také skupiny jako Kagrra a Alice nine. Ačkoli je rocková hudba této skupiny definitivně až duševní, nebojí se experimentovat se svou hudbou a jejich písně mají široký rozsah od mírných písní po punk-rock a dokonce některé písně mají hip-hopový nádech. The GazettE je Visual Kei skupina a jejich vzhled je divoce proměnný od singlu k singlu a alba k album, ale jejich písně jsou vždy neomylně "Gazette" a rock.

můj názor:
Zezačátku jsem se jim bezpečně vyhýbala, protože jejich první písnička, kterou jsem slyšela byla buď rapovaná, nebo metalová, teď nevim, ale tím si mě naprosto zprotivili, protože tyhle dva hudební styly nesnášim... pak mi ale kamarádka poslala pár jejich písniček, což byly Shiver, Red, The invisible wall a Cassis... no a pak to šlo samo xD začali se mi líbit a myslím, že když se vynechá ten metal a rap, je to skvělá skupina :)) (PS: naprosto mě dostal Uruha ♥w♥)

:))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters