Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Únor 2011

21.2 - 27.2 2011

28. února 2011 v 12:33 | Shizu-chan |  návštěvnost
Ehh? tak teď čumim xD xD xD tenhle týden je můj pokrok!! vždycky jsem měla nanejvýš 35 lidí a teď! xD xD no pááni, arigatou všem!!

Pondeli: 40
Utery: 42
Streda: 55
Ctvrtek: 54
Patek: 48
Sobota: 60
Nedele: 69

Celkem: 368

Arigatoou!! :))Sasu/Naru 08

28. února 2011 v 1:48 | Shizu-chan |  Naruto x Sasuke

Konbanwa, mám tu pro vás, po dlouhé době, zas nějaky shounen-ai a yaoi obrázky Sasu/Naru xD doufám, že se vám budou líbit xD (dva jsem musela cenzurovat xD xD xD)


Masayuki

27. února 2011 v 16:33 | Shizu-chan |  Ghost hound obrázky
Táák, Masayuki... byl to můj oblíbenec, páč byl takovej... praštnej xD xD to se mi líbilo xD
Inuyasha AMV - Inu x Sesshomarou

25. února 2011 v 22:48 | Shizu-chan |  Inuyasha videa
Tak, při hladání AMV na nahrazení toho nefunkčího videa sem narazila na tohle AMV... je kawaii ♥ vrací mi to vzpomínky na minulej rok... sice jsem se na Inuyashu úplně nedokoukala a ne v tomhle čase, ale vrací mi to vzpomínky :)) Sesshyho jsem měla taky ráda ^^


Ghost hound pictíky

25. února 2011 v 22:17 | Shizu-chan |  Ghost hound obrázky
Konbanwa :)) mám pro vás pár obrázků z Ghost Hound... dnes jsem se na to dokoukala a.... a... nyaa~♥

Inuyasha AMV

25. února 2011 v 16:03 | Shizu-chan |  Inuyasha videa
Ok, pár AMV :))~vždycky m dostalo, jak se Inu jednou proměnil do démona, pak zas do člověka xD byl táák kawaii ♥w♥

V nouzi poznáš přítele - ale ne vždy to platí

24. února 2011 v 21:30 | Shizu-chan |  Výkecy Shizu-chan ... -.-"
Ok, Shizu-chan se vám tady zase chystá vylívat srdíčko, nevadí? xD (na ten bordel v blog.cz mě už psát stížnosti nebaví, jen abyste věděli, že jsem svůj názor nezměnila xD)
Takže, jak už nadpis napovídá, zase půjde o ty spratky ve třídě, teda konkrétně o jedné kr**ě -.-" Ale nejsem tak hodná, abych napsala celej článek o ní, protože už mě štvala celou dobu a dost se mi ulevilo, když se teď spolu nebavíme xD (holt sadičnost xD).
Takže k věci. Té holce budeme říkat třeba Brambora xD. Takže s Bramborou se znám asi od svého 1. roku. Do 6. třídy jsme byly dobrá kamarádky. Když sme byly maly, vždycky sme chodily spolu ven, protože bydlí hned vedle v baráku -.-"
No, jenže tu byla jedna moc vážná věc. O svojim traumatu jsem vám už říkala, že? tím je taky způsobeno to, že neumím říkat "ne". Takže když jsem milé Brambůrce na všechno kladně odkývala, byla šťastná a zároveň v ní narůstal pocit vítěztví a mocí nademnou. Věděla, že jí na všechno kývnu kladně, tak proč toho nevyužít, že?
Do 6. třídy to byla moje jediná kamarádka, takže jsem si ji udžet chtěla. Pak jsem ale přešlaq do 6. třídy na její školu a tam jsem získala 3, teď 4 dobry kamarádky, ktery jsu teď mými nejlepšími kamarádkami.
V 7. třídě jsem se začala koukat na anime a zjistila jsem, že jedna z těch mých nových kamarádek je taky otaku a yaoistka (že, Hani-chan? xD) a tak jsem se změnila úplně. Kluci a další holčičí problémy mě přestaly zajímat a začala jsem se věnovat svým zájmům - anime, kreslení, psaní a J-music ♥
Ale Brambůrka si vystačila a našla si kamarádky mezi těma třídníma kr****kama a stala se jednou z nich (víte, jak jsem vám říkala, že ve třídě jsme jediny normální my 4?)
No a dnes mě naprosto totálně naštvala s tím, že se mě zase vyptávala na yaoi a shounen-ai, akorát tomu neříkala shounen-ai a yaoi, ale "porno, buzíci atd..." (a to o svých dílech můžu říkat jen já! xD). Navíc nemám ráda, když se semnou někdo, kdo ani nepozná rozdíl mezi anime a mangou o yaoi baví, protože o tom neví nic.
Tak jsme se kvůli tomu poštěkali a byla strašně překvapená, když se z tiché Shizu-chan vyklubala, ledovcem chránící, silná Shizu-chan. Když jsem ji poprvý chladně odpověděla "ne" hned na to řekla: "Jsi zdravá? běž se léčit!" to mě tak naštvalo, že jsem se s ní hádala dál. Ale měla jsem z toho jen potěšení (hádka probíhala na chatu FB) protože jsem ji parádně setřela a ona si mě vymazala z přátel xD Takže konec otravých historek ze všech rande, na kterých byla, konec otravování, konec všeho!! Yattá!! xD Akorát si mě ještě podá ve škole, ale to neva... čerpám všechny hlášky z Y-mang (třeba: "Víš co mi můžeš!" - "To co mi musíš!" xD xD).
Takže mi na zítřek držte palce!! xD

My art 0.2

23. února 2011 v 21:15 | Shizu-chan |  moje výtvory
Táák, no... byl to dáreček pro mamku xD vždycky přišla do mojeho pokoje a řekla: "Ty tvoje obrázky jsou tak nádherný, chtěla bych něco takovyho na narozky." (nechci se tím vychloubat! ... znáte mamky xD) Takže jsem jí nakreslila Rukiho. Strašně moc se jí líbil a žeprej je to nejlepší dárek, kterej mohla k narozkám dostat xD

Ghost hound AMV

23. února 2011 v 0:14 | Shizu-chan |  Ghost hound videa


tady to druhy má takovou tvrdší hudbu k tomu... ale dodívejte se na něj, není špatný xD

Hiragana

22. února 2011 v 17:00 | Shizu-chan |  Japonština
Ok, takže začneme :)) jako první je nejdůležitější umět psát, číst a poznávat znaky alespoň jedné z abeced. Začneme hiraganou, protože ta je lehká na zapamatování :))


Jako první jsou slabiky, kde nejsou přidany žádny pomocny slabiky nebo "čárečky" a stačí se je jen naučit:
:))


Další jsou slabiky s "čárečkama". Vytváří z původních slabik jinou slabiku, ale podobně znějící. Př: ka - ga, sa - zaha - ba, ba - pa.

Hned na to jsou slabiky s pomocnou slabikou, které vytvářejí "pya, kya, gya, bya atd...". Vytváří se ze slabik, které mají písmenko i, a přidá se jedna ze slabik "ya, yo, yu". Př: ki + ya = kya.

:))


Ok, doufám, že jsem to dobře vysvětlila... a taky doufám, že to po mě přečtete xD

SB Luchio-san

22. února 2011 v 16:09 | Shizu-chan |  SB
Ok, tak mám další SB xD *Shizu-chan je šťastná xD*
Její blog je •ZDE•
a diplomek:
(doufám, že se bude líbit :)) )
:))


Ghost hound OP, ED

21. února 2011 v 19:45 | Shizu-chan |  Ghost hound videa
Co mám k tomu openingu říct... xD
Poslechněte si ho sami a posuďte :))ending je spíš smutnej :))
ještě tak pro zajímavost, tak krátkovlasá holčička zezačátku je právě Tarova sestra :))
gomen, ale jinak než německy jsem to nenašla -.-"


Ghost hound recenze

21. února 2011 v 19:17 | Shizu-chan |  Ghost hound recenze
:))


Celej příbeh se točí kolem tří kluků na obrázku, které spojuje pár věcí...
Taro (ten nejmenší... sem si zezačátku myslela, že má 5 let... má o 10 víc XD) byl jako malej kluk unesenej i se svou sestrou do staré nemocnice u přehrady. Kdysi to bývala nádherná a dobrá nemocnice, než se přehrada přetrhla a všechno zaplavila. Zbyla z ní jen troska, kde Taro, jeho sestra Mizuka a pár dalších dětí bylo uneseno. Všichni se zachránili, jen Mizuka jediná umřela (to je ta dívka v pozadí na obrázku).
Od té doby má zvláštní dar, tzv. out-of-body-experience (nebo nějak tak XD) to v našem jazyce znamená, astrální cestování. Ve svých snech často vidí unesení své sestry a sebe nějakým zvláštním, černým a velkým "mimozemšťanem".
Dále máme Masayukiho (ten na obrázku úplně vepředu). Přistěhoval se do vesničky z Tokya po nešťastném incidentu ve škole. Jeho spolužák před jeho zraky skočil ze střechy školy a spáchal sebevraždu a aby toho nebylo málo, jeho jméno bylo na tabuli spolu s těmi, kteří toho žáka šikanovali (podle jeho výrazu o nějakym šikanování neměl ani páru... ale mohla jsem se zmýlit XD). I jeho od té doby provází divné sny a také umí astrální cestování
A poslední je Makoto (ten, který je na obrázku z profilu) který byl taky unesený a držený v té nemocnici. Když se konečně vrátil domů, našel svého otce mrtvého ve svém pokoji a prý umřel za záhadných okolností. Jeho matka ho opustila a on byl nucen bydlet se svojí babičou, která je dost na okultismus a sama je nějaká čarodějnice či co xD. I on umí astrální cestování.
Kluci se během prvních dílů seznámí, skamarádí, a společně pátrají po pravdě nevyřešených případů z jejich minulosti.
Ještě bych chtěla napsat o Miyako, která bude taky jedna z hlavních postav. Je to kněžka (i když je teprv na základce) a u ní zas duchové používají její tělo.
O duchy se nebojte, těch tam bude nespočet a hned v prvním díle jednoho uvidíte xD.

Můj názor: naprosto bezchybné anime, ktery potěší nejednoho milovníka hororů ♥w♥. Zezačátku se mi nelíbila kresba, protože byla moc jednoduchá. Ale po pár dnech jsem si zvykla (na anime se koukám obden a jen na dva díly, aby mi to neskončilo brzo xD). Nejvíc se mi asi zalíbil Masayuki. Jejich tělíčka v astrálním cestování taky nemají chybu xD. Zasmějete se tam ale málo kdy. Je to především psycho. Provedení duchů je skvělý. Naprosto jinačí než ostatní duchařský anime, ktery jsem kdy viděla... prostě si odemě zaslouži 10* xD xD
Pokud jde o hudbu, lepší duchařskej OP a ED jsem neslyšela, fakt xD ten ED je spíš smutnej než duchařskej ale ten OP je bezchybnej ♥w♥
Doporučuju na 101%!! xD


Kroniky koní - 3. díl, Ghost

20. února 2011 v 17:49 | Shizu-chan |  Kroniky koní
Yo! konečně sem se dopracovala k dopsání téhle povídky... Nejde o to, že jsem neměla nápady, ale o to, že se mi psát vůbec nechtělo xD Taky jsem psala svojí knížku.... Takže, teď se budu snažit psát... vlastně přepisovat co nejrychleji xD

V tomhle díle by měla být Sayuri naposledy... myslím, že se nám všem ulevilo, páč tam byla jen na obtíž a žádnou důležitou roli dosud nehrála... sice jsem plánovala, že se do ní nějakej hlavní hrdina zabouchne a pak ji nechám vysát Ghostem, a pak se víc prohloubí vztaky mezi hlavními hrdiny... ale na to jsem bohužel moc hodná. Možná něco podobnýho udělám v dalších dílech ale nechci spolilerovat XD...
objeví se nám přízrak ducha Ghosta, který smete všechno živé, co mu stojí v cestě... holt další tvrdej oříšek pro Yona a Hideakiho, alá Rajče xD

(PS: já být hrozný člověk xD xD už sem si představovala, jak napíšu -píp-ku xD njn, holt zvrhlosti se meze nekladou xD xD xD)

předchozí díly: 1. díl, 2. díl

enjoy, minna-san! >w<

Inuyasha 1. OP, ED

19. února 2011 v 14:35 | Shizu-chan |  Inuyasha videa
Opening jsem poslouchala zhruba před rokem xD byla sem na tom závislá jak prase xD xD navíc to vrací vzpomínky... sem to poslouchala na lyžáku xD

OP


ED

Další SB

18. února 2011 v 14:40 | Shizu-chan |  SB
takže, její blog je TADY


diplomek:
:))
snad se bude líbit :))

Inuyasha recenze

17. února 2011 v 18:44 | Shizu-chan |  Inuyasha recenze
Ocitáme se ve feudálním Japonsku, kde jsou na zemi ještě démoni a kdejaké příšery. V úplně první scénce se setkáte s Inuyashou, který je psím polodémonem (Inuyasha je myslím i název "na půl člověk, na půl démon").
V této době je nesmírně důležitý Shikon no Tama, neboli Klenot čtyř duší, se kterým získáte nesmírnou sílu. Všem nám je jeasny, že kdejaký démon se ho chce zmocnit, a být tak nejsilnějším démonem na světě. proto je hlídán kněžkami.
No a v té úplně první scénce uvidíte, že se ho Inuyasha pokusí zmocnit. Pokusí je ale opravdu pokusí, protože ho zastaví tehdejší kněžka Kikiyo (já ji neměla ráda -.-"). Střelí ho šípem přímo do srdce a přišpendlí ho na strom blízko vesnice. Jenže Inuyashu to nezabije, jen prokleje k věčnému spánku.

Teď se ocitáme v nynějším Tokyu, kde si poklidným životem žije bezstarostně patnáctiletá Kagome Higurashi, která žije právě v bývalém chrámu.
Když se chystá do školy, zastaví jí maldší bráška, že se jeho kocour zatoulal do bývalé svatyně s prázdnou studnou. I přes to, že Kagome spěchá, jde se po kocourkovi podívat. Jenže se stane taková menší a totálně nepředvdatelná věc. Ze studny vyleze jakási obrí stnožka a vtáhne Kagome do feudálního Japonska.

Tam se hned setká s Inuyashou, který se díky ní probudí. Později zjistí, že má Shikon no Tama ve svém těle, protože je reinkarnací kněžky Kikiyo, která se s Klenotem nechala upálit.
Proto po Kagome půjdou všemožní démoni. Když se znovu objeví ta stonožka a napadne nedalekou vesničku, je přinucena Inuyashu osvobodit, aby vesnici zachránil. Mezitím se Klenot od jejího těla oddělí, což je ještě riskantnější.
Navíc se Kagome podaří Klenot rozbít na tisíce kousíčků. Nezbývá nic, než hledání...


Můj názor: Bylo to moje úplně první anime po pokémonech XD Sem viděla jeden díl u babičky a úplně mě to dostalo XD sem se u toho smála a ani jsem nevěděla, co to je xD
Kresbou je to trošičku starší anime, ale je úžasný, vážně :)) hodně vtipu, napětí, akce i romantiky ♥w♥ když jde o normální anime, bylo by fajn, kdyby většina byla jako Inuyasha :)) Navíc je Inuysha strašně kawaii ♥w♥

:))

Shizu-chan je zpět!! xD

16. února 2011 v 22:14 | Shizu-chan |  O-Z-N-A-M-K-O
Yo, minna-san! :)) já vím, že jsem vám nic o odchodu neříkala, omlouvám se. Ale konečně přišel ten chlap na spravení počítače... no, jak to vyjádřit xD první dojem: děs hrůza!! měla jsem z něj hrůzu prostě. Měli jsme v tom PC nějaky nepotřebny soubory a on ze mě furt doloval, jak se tam dostaly... copak já vím? já si stahuju jen obrázky a písničky, čas od času nějakej ten filmík, to přiznávám, ale to je vše... -.-"
Byla jsem s taťkou ve městě, páč mamka měla dnes narozky, tak jsme sháněli dárky (speciálně kvůli mě sme prohledali celý město, jen abych našla rámeček XD). No a když jsme přijeli dom, tak ten chlap taťkovi zavolal, že si pro PC jede. Jen tak, z ničeho nic, neohlášeně. Takže jsem neměla ani čas vám sem napsat, že tu 2 dny nebudu no...
První den: děs hrůza -- nuda jak prase. Sem nevěděla, co mám dělat... rodiče se v obýváku dívali na nějakou českou kravinu (pardon, ale já česky filmy, pokud to nejsou pohádky, nemám ráda...) a na tu sem fakt náladu neměla. Takže jsem si četla, chvilku si psala, koukala do blba, koukala na telku, poslouchala písničky, opisovala si písničku do hudebky... no a asi nějak o půl dvanáctý mě napadlo, kouknout se na tu japonštinu xD (inteligentní člověk xD) A musim říct, že sem pochopila všechny praktikule, ktery mám za ty dvě lekce (těch praktikulí je už asi 7) Yattáá!! >w<

První změna na blogu: chystám se udělat novou rubriku "Japonsko" a tam vysvětlovat jednotlivy praktikule. Páč všude to máte stejný, nikde to není vysvětlený pořádně a mě to trvalo asi 5 měsíců, než jsem je pochopila O_o" takže tak xD

Druhej den bez PC jsem přežila u telky... tentokrát tam nic českýho nebylo, tak sme se koukali na film xD
Takže, moc se všem omlouvám za mou neohlášenou nepřítomnost! už pracuju na povídce (bohužel, jsem zatím v polovině... jaksi nemám psací náladu, a baví mě psát jen Legenda o Hellige -- moje knížka xD sem táák ráda, že ji nevymazal!! XD)
Ale budu pracovat i na kronikách koní, slibuju :))

A ještě jedna prosba... mohli byste mi popsat, jak se vám zobrazuje dess blogu? on nám s tím internetem něco udělal, a já to musela tak trochu poopravit -.-" Arigatou :))

:))


free counters