Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Leden 2011

Kroniky koní - 2. díl, Ran

30. ledna 2011 v 2:52 | Shizu-chan |  Kroniky koní
Konbanwa, minna-san. Mám tu další díl sériovky s koníkama :))

~Doufám, že se všem líbí :))

~Nechce se mi rozkecávat, takže tady toho v úvodu moc nebude xD ani upozornění psát nebudu xD

~Bude se tam vyskytovat holka. Sem zvědavá, jak na ni budete reagovat XD Já holky v yaoi a shounen-ai povídkách nesnáším, tak jsem zvědavá, co na to vy xD

~Použiju tu už některá japonská slovíčka, neva? xD určitě je budete znát xD

Předchozí díl: 1. díl

Užijte si to :))


Sebby and Grell cosplay

29. ledna 2011 v 19:54 | Shizu-chan |  Kuroshitsuji obrázky
To mi prostě vyrazilo dech jako ♥w♥ sice tenhle pár moc nepodporuju, ale moc, moc povedený *potlesk* XD

:))

Thor ♥

28. ledna 2011 v 22:30 | Shizu-chan |  Jyu-Oh-Sei obrázky
Thor, Thor Thor ... moje nejoblíbenější postava z J. O. S. xD
:))

Shhh~

27. ledna 2011 v 20:42 | Shizu-chan |  Kuroshitsuji obrázky
♥♥

Hrníčky

27. ledna 2011 v 20:41 | Shizu-chan |  Ostatníí
Naprosto kawaii... ♥

:))

Shinou

25. ledna 2011 v 23:58 | Shizu-chan |  Kyou Kara Maou obrázky
Mám tu pro vás pár obrázků Shinoua ♥w♥

:))

Kyou Kara Maou 3rd series recenze

25. ledna 2011 v 19:16 | Shizu-chan |  Kyou Kara Maou recenze
Takže, Kyou kara maou 3rd series je druhá řada od Kyou kara maou. Pak je ještě Kyou kara maou R... ale nevim, jestli k tomu něco napíšu, protože Kyou kara maou R má asi jen 11 epizod :))
Prosím, ti co neviděli první řadu, nečtěte si to :)) nebudete ničemu rozumět xD kdyžtak si přečtěte recenzi první série :))
Takže... echm xD :


Yuuri se vrací do Nového Makoku (Shin Makoku). Teď už se nespolíhá na sílu krále Shinoua ale na tu svoji, kterou mu Shinou předal.
Teď může sám přecházet mezi jednotlivé světy. Jen to chce trénovat.
Když o Shinou mluvíme, potěším ty, co si ho oblíbili. Jeho dobrá duše se navrátí a bude pobývat v chrámu Ulrike. Samozdřejmě se mu vrátí moc a bude pomáhat Yuurimu. Možná to tak zezačátku nebude vypadat, ale někdy uprostřed poznáte, jak je Shinou hodnej *oblíbila si ho... ty jeho modrý očka ♥w♥*. On sám říká těm, co Yuuriho nějakým způsobem ohrožují: "Já jsem Yuuriho vybral sám, tak ho nech napokoji." (nebo nějak tak XD)
No, teď k ději.
Někdy v prvích deseti kapitolách se tam objeví tajemnej muž s kápi (říká si Jeneus), kterej z neznámýho důvodu krade všechny svaty meče v zemi. Zezačátku to vypadá nevinně ale nenechte se zmást. Bude to hlavní zápletka celyho příběhu.
Jeneus slouží novému králi v problmatickém Velkém Shimaronu (Dai Shimaron), Ranjeelovi a pomáhá mu vyhrát nad Shin Makoku. Je to ale jen záminka ke sbírání mečů, které donáší své pravé paní. Jejich organizace se jmenuje "Bíle vrány" (White Crows).
Další nová a důležitá osobnost je nový král Malého Shimaronu (Shin Shimaron) Saralegi.
Seznámí se s Yuurim (nechtěně xD) na plese v Dai Shimaronu. Pak bude chtít alianci s Shin Makoku.
Jenže jeho pravé úmysly nebudou takové, jak Yuuri očekával a Sara nám tak pěkně poplete děj.


Můj názor: No, myslím, že je to daleko líp zpracovaný, než první řada. Yuuri se dokonce snaží neomdlívat po každé své proměně xD.
Pak taky bude dobry, když s Yuurim pronikne do Shin Makoku jeho bratr Shori xD xD.
Jinak, Sara se mi líbí XD. Ten se jim fakt povedl (na obrázku je to ten s dlouhýma, blond vlasama a fialovýma brýlema). On má úžasnej hlas a vypadá ještě líp s drdolem ♥w♥ xD.
No, ale jediny co mi vadí je to, jak předělali Kohi -.-" Trochu je v téhle řadě odflákli...
:))

Third ♥

24. ledna 2011 v 0:38 | Shizu-chan |  Jyu-Oh-Sei obrázky
Třetí... hned po Thorovi je to moje nejoblíbenější postava ♥w♥ zezačátku mi připadal trochu divnej ale pak... uwáá xD

:))

Kroniky koní - 1. díl, Embarr

22. ledna 2011 v 2:07 | Shizu-chan |  Kroniky koní
Konnichiwa! mám tu pro vás tu novou povídku!! :))
Bude to fantasy povídka, ve které se budou vyskytovat mýtyčtí koně (našla sem si dobrej zdroj informací xD)  
~bude to první povídka, ve které se budou vyskytovat hrdinové s japonskými jmény
~bude to první povídka s více než 5 kapitolama xD
~na mladšího hrdinu jsem použila pár slov ze svýho slovníčku xD  

Tak, já doufám, že se vám bude líbit. Neznám moc lidí, kteří by nesnášeli koně. Já osobně je mám hodně ráda, akorát se o ně nezajímám xD

Upozornění: povídka na téma shounen-ai, což je romantický vztah dvou kluků. Tento díl si můžete přečíst všichni, ale kdyby vás to třeba nějakým způsobem chytlo a chtěli byste číst dál, dál a dál, tak nakonci tam bude +18, takže proto to upozornění píšu xD

~Vaše Shizu-chan ♥

Tsureteke Tengoku ch. 1, část 1.

21. ledna 2011 v 20:11 | Shizu-chan |  Tsureteke Tengoku
Konbanwa, minna-san! :)) mám pro vás překvápko xD novou sériovku!! >.< Nevím, jak často to sem bude přibývat, protože vždycky přeložím 5 stránek a přestane mě to bavit, dělám něco jinýho a pak se k tomu vůbec nedostanu xD ale budu se snažit.
Doufám, že se vám překlad bude líbit :))

Když sem překládala tu poslední sériovku, musela jsem používat slovník a přeloženy jsem to tam napsala do slova, do písmene -.-" Teď už to bylo většinou bez slovníku, jen na pár bublinek jsem si vzala na pomoc překladač xD sem čuměla, jak sem se za ten půlrok v ajině zlepšila xD Jen jsem musela něco upravit podle sebe, protože mi to nedávalo smysl. Tak doufám, že to nebude vadit :))

:))

recenze Jyu-Oh-Sei

21. ledna 2011 v 16:59 | Shizu-chan |  Jyu-Oh-Sei recenze
Konnichiwa! Omlouvám se, že tu dlouho nic nebylo. Ale v úterý a ve středu jsem byla ve stavu podobnymu stresu, včera jsem se učila celej den na občanku, tak aspoň dnes přidám recenzi, pak se ještě uvidí :))


:))
Ocitáme se v budoucnosti, kdy lidé žijí ve vesmíru. Rozsáhlé družice s moderními vymoženostmi, jako například nahrazení oblohy, lidem nahrazují Zemi. Říká se jim Kolonie.
Thor a Rai jsou dvojčata. Přímo k nerozeznání. Celej život byli spolu a pomáhali si. Thor byl ten silnější, Rai ten slabší.
Čáru přes rozpočet jim udělá vražda jejich rodičů a následné poslání na Zem (které teď říkají Chimera), kde to už vůbec není bezpečné...
Nejnebezpečnější jsou tam rostliny. Jedny mají ostny, druhé se volně pohybují, třetí se pohybují, mají ostny a chytají lidi, další, když se naruší jejich povrch, vystříknou na obranu nějakou fialovou šťávu (podle výrazu těch lidí, asi to nebylo moc příjemný xD) no a další mají klidně klepeta - samozdřejmě se živí lidmi.
Dále jsou tu čtyři "tlupy" (oni tomu tam říkají Ring- tak nevim xD). Jmenují se myslim, Ochre Ring, Sun Ring, Night Ring a Blank Ring.
Řeknu jen to, že Rai tam vůbec nebude podstatnej a umře hned v prvním díle...
Thora před smrtí zachrání dívka Tiz. Vezme ho do pevnosti Ochre Ringu a tam se Thor seznámí i s celkem sympatickým (mě byl sympatickej, měla jsem ho ráda xD) klukem, kterej vysvětlí, že nemá jméno a tak ať mu říká jen Třetí.
Ten Thorovi řekne, že pokud chce zjistit kdo zabil jeho rodiče a chce se dostat ze Země zpátky do Kolonie, musí se stát Jyu-Oh. Což je král celé Země, kde nezbude už žádnej Top.
V každym Ringu je vůdce, kterému říkají Top. Top Ochre Ringu pořádá pro své pobavení souboje. Zápasí tam s lidmi, pokud je porazí, zemřou a pokud někdo z nich porazí jeho, zemře on a ten, kdo ho porazil, se stane Top místo něj. 

Dál už to rozepisovat nebudu, už tak jsem napsala asi 4 epizody xD
~ Celkem to má 11 epizod.
~ Konec byl pro mě strašně chaotickej, nevím jak to přesně skončilo.
~ Děj se bude odehrávat v rozmezí 11 - 16 let Thora.
~ Dospělejší Thor (ten na obrázku je dospělejší Thor xD) a Zagi (toho poznáte, až se kouknete) společně se Třetím vypadají náramě sexy xD
~ Ať se líbí! :))

Tak málo času....

18. ledna 2011 v 0:10 | Shizu-chan |  Výkecy Shizu-chan ... -.-"
Konnichiwa! ozývám se po strašně dlouhé době! (byla jsem tu naposledy včera a dala jsem sem nějakej ten obrázek, aby se neřeklo, že sem vůbec nechodím, ale bylo to jen naskok)

Vím, že jsem tu teď moc nebyla ale jak už jsem vám říkala, nemám moc času kvůli škole... Jenže jsem se teď hoodně zlepšila *klepá na stůl, aby to nezakřikla xD*. Ze čtvrtletky z matiky jsem dostala 2! já a 2 z matiky!! *.* Z češtiny jsem dostala 1, 1. První 1 je za věty, čárky a druhy a druhá 1 je za diktát! >w< pak jsem ještě dostala 1 z dějáku a 2 ze zemplu!! >.<
Ale nepíšu tenhle výkec kvůli známkám... Teď si to akorát musím hodně udržovat ty známky. Hodně mi na nich teď záleží... Ale nějakej výkec tomu moc nepomůže, žejo? XD

Chtěla bych se vám strašně omluvit za minimální aktivitu na blogu!! občas sem přidám nějakej ten obrázek nebo video ale to je jen z toho, že nevím co sem dávat! Nebo když mě něco napadne, tak jsem líná to udělat, takže to nakonec neudělám! *hroznej to člověk*.

Teď jsem udělala dvě novy rubriky a to anime Inuyasha a Jyu-Oh-Sei. Taky jsem si všimla, že mám plno rubrik, ktery mají jen recenzi nebo nemají ani tu recenzi. To je u většiny rubrik shounen-ai a yaoi... *stydí se* Takže se pokusím pracovat.

Ale kupí se mi nejen práce do školy, nýbrž i ta moje. Chci se naučit japonsky... na to nemám teď čas vůbec a umím jen pár slovíček a ještě míň frází a vět -.-"
Dále povídky. Mám rozepsanou Lásku ze školky 2 a nemám vůbec nápady. Chtěla bych si od ní dát chvilku pauzu... stejně ji asi moc lidí nečte, ale pokud jo, byla bych moc ráda, kdybyste počkali. Prostě mě to psaní téhle sériovky nebaví.
Mám rozdělanou ještě jednu na kterou mám nápadů plnou hlavu. Takže bych začala s touhle a pokud dostanu nějakej originální nápad, kterým bych mohla tu Lásku ze školky 2 doladit, tak ho samozdřejmě napíšu. Ale už tu nebude tak často.

A ještě poslední věc. Nevím jestli jsem se už zmínila ale píšu svoji vlastní knížku (ta, na které teď pracuju má už 122 stránek v A4, takže se to za knížku dá považovat :)) ).
Jenže je tu malej zádrhel. Jelikož jsem ji začala psát přibližně minulej rok v této době, tak to není až tak originální, jak okopírovaný. V té době jsem začínala psát a začínala jsem se tak, že jsem se inspirovala nějakým anime a snažila jsem se to nějak překroutit ve svůj přiběh. *stydí se za to, moc a moc -.-"*
No a já se inspirovala Inuyashou... až moc... takže si ji teď pomaličku spravuju a dávám dohromady originální příběh. Ale 122 stránek, ktery jsem psala v kuse čtvrt, možná půl roku, bude strašně těžký opravit... Takže nevím, jestli budu mít čas vůbec napsat nějakou tu povídku.
Možná si říkáte, "proč sakra chce opravit něco, co napsala? vždyť si to stejně přečte jen její rodina, možná kamarádi a tím to hasne."
Ale ne. Já bych to pak chtěla někam poslat. V budoucnu bych chtěla být spisovatelkou a tohle je podle mě dobrej začátek, jak začít. Tak proto.

Na blogu se budu snažit pracovat co nejvíc, od Lásky ze školky 2 si dám pauzu a začnu psát novou povídku, pokud budu mít čas a nebudu tak líná xD. Slibuju, že tu něco udělám. Ale nevím... podle času :))

Arigatou za přečtení a gomen za ten sloh -.-"

-.-Kawaii

16. ledna 2011 v 0:25 | Shizu-chan |  Ostatní obrázky
:))
nemá chybu toto ♥w♥ vidět to tak naživo! ♥Q♥

ghost hunt pictures

14. ledna 2011 v 20:36 | Shizu-chan |  Chrono Crusade obrázky
Ghost hunt... myslim, že to bylo moje 5 anime xD už hooodně dlouho jsem to neviděla xD a pamatuju si jen 3 jména xD Ale bylo to fajn anime... duchařský xD něco pro mě! XD


Keisuke

14. ledna 2011 v 15:08 | Shizu-chan |  Togainu no chi obrázky
Keisuke... toho jsem měla ráda ♥w♥ vlastně jsem ho měla nejradši z celyho Togainu no Chi xD
Ale fakt vám doporučuju, nezamilovávejte se do něj!!

:))

Láska ze školky 2, část 3.

11. ledna 2011 v 19:51 | Shizu-chan |  Láska ze školky 2.
Konnichiwa! :)) další dílek je na světě (pochybuju, že to někdo čte, protože to nikdo nekomentuje -.-" chjo, na co se jako snažim)

V tomhle díle se dozvíte Marcusovu minulost, možná sem dám nějaky lehky flirtování, protože zatím jsme tu neměli nic, že? xD V příštím díle... no... v příštím díle... já ani nevim, co udělám jako hlavní děj -.-" to je děsný. Ale už bych chtěla napsat třeba kisu-scénku nebo tak nějak, to je zábavnější než tady to "uvědomování si svých citů" i když... tady to je ještě spíš kamarádství... no to je jedno. V tomhle díle bude lehký flirtování.

předchozí díly: 1. část, 2. díl

A upozornění: povídka je typu lehké shounen-ai, ale i tak jsou tam některy výrazy trochu... no... xD takže +13 xD

Vaše Shizu-chan~~♥

Akira

11. ledna 2011 v 18:48 | Shizu-chan |  Togainu no chi obrázky
Uwáá, mám krizi xD nevim, jakou mangu mám překládat... je jich tak moc a všechny jsou staršně kawaii xD

:))


free counters