Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Yuuri Shibuya info

2. října 2010 v 18:55 | Shizuka |  Kyou Kara Maou postavy
:))

hlavní znaky:

oči: černé
vlasy: černé
věk: 15

popis: Yuuri Shibuya je normální středoškolák, dokud se nedostane do nového světa jménem Nové Makoku, kde se záhy stane Maou. Hned zezačátku mu začali pomáhat Konrád a Günter, kteří ho dovezli na jeho hrad. Tam se seznámil s Konrádovými bratry, Gwendalem a Wolframem. Yuuri se s nimi snažil spřátelit hned ale Wolfram i Gwendal nejevili žádné známky radosti.
Ještě ten den, u večeře se omylem zasnoubil s Wolframem díky tomu, že mu dal facku, která v Novém Makoku znamená zasnoubení. Kvůli tomu měli oba dva souboj a tam se probidily Yuuriho schopnosti Maou a Wolframa porazil.
Když ho Wolfram i Gwendal uznají jako Maou, začne si Yuuri dělat prakticky co chce. I když se musí učit s Günterem Makokskému jazyku a stylu psaní, klidně si může odběhnout a zahrát si s Konrádem beisball (gomen, nevim, jak se to píše ^^) a k učení se třeba vůbec nevrátí.
Yuuriho povaha je jednoduše ztřeštěná. Dokáže si ze všeho udělat srandu, protože má pouhých patnáct let a ještě tomu "královskému životu" tak nerozumí. Má toleranci i trpělivost když ho Wolfram otravuje a klidně ho i seřve, když se baví s nějakou cizí ženou nebo i mužem (to je vždycky, "Yuuri! neflirtuj s tím chlapem, když jsme snoubenci!" xD). Skoro vůbec se nerozčílí. Nerozčílí se na své přátele ale když někdo třeba ubližuje druhému, chce se ho zastat... když se mu to ovšem vymkne z rukou, povolá síly Maou a dokáže toho určitého člověka klidně zabít (je kawaii, když je proměněnej ^^). Je taky šíleně tvrdohlavej, protože když má třeba Konrád nebo Wolfík s Gwendalem odjet, hned chce s nimi. Dokonce, když vypukne válka, chce jí za každou cenu zabránit.
V Yuurim sídlí Juliina duše (Julii neznáte, budete ji znát, až se na to kouknete xD) a proto je Yuuri tak laskavý. Jeho názory, které se dost podobají Juliiným, ho často zachraňují.
Chce dokonce dokázat nastolit mír mezi Mazoku a lidmi, kteří se nemají rádi už po dlouhá staletí (u mě zatím dokázal to, že se ho lidé už nebojí xD).


Tak jo, to bude stačit, už nevim co o něm napsat. S tímhle popisem nejsem vůbec spokojená, sem jaksi mimo teď :(( noo, chtěla bych se omluvit, že tu nějaky, 3 dny, nic nepřibylo...ale víte, škola je holt škola :// taky bych vás chtěla poprosit o hlásnutí TADY a TADYHLE sankyuu :)) i když si nemyslim, že vyhraju... nejsem moc dobrá v tom, škemrat všechny moje známý o hlasy :)) možná, kdybych někde našla nějakou soutěž to nejlepší povídku, třeba by to šlo xD no to je jedno, odbačju od tématu :)) příště napíšu pár slov o Wolfíkovi :)) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters