Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Gakuen Heaven recenze

8. října 2010 v 17:56 | Shizuka |  Gakuen heaven recenze
Máme tu nový shounen-ai, ktery většina z nás určitě dobře zná (já už to viděla 2x xD).
Gakuen Heaven je stejně jak Enzai vytvořený podle PC hry. Pokud by jste to chtěli najít jako mangu, můžete. Existuje manga Gakuen Heaven ale není to shounen-ai a s tímhle příběhem to nemá nic společnýho.

:))

Příběh začíná tím, že hlavní hrdina, Ito Keita, jede do školy, ze které mu přišla pozvánka. Z takzvané Bell Liberty Academy, která je taky přezdívaná BL Academy.
Co je na tom ale divný je to, že BL Academy je prestižní, internátní škola pro chlapce a příjmá jen ty, kteří jsou nějak nadaní (umí kreslit, umí dělat s počálem i nemožny, umí sportovat atd.) Jenže Keita neumí nic. Je to prostě normální kluk, který má ovšem strašně kawaii úsměv, je pořád veselej nehledě na situaci a strašně milej. Zezačátku si myslí, že je to omyl. Že si ho s někým spletli.
O tom, že to nebyl omyl, se přesvědčí, až k němu přijede na motorce Niwa (dál nevim xD... jen ho přezdívají "král") že ho prej doveze ke škole.
Keita je ale pořád zmatený ale nakonec svolí... Jenže díky malé nehodě z motorky spadne.
Niwa doveze Keitu do školní nemocnice kde se setkáme s 1. bishíkem na akademii, s tím, který ho bude ošetřovat, doktor Matsuoka-sensei.
Jen co se nám Keita probere, setkáme se s dalším bishíkem, Endo Kazukim, který je zároveň 2. hlavní postavou po Keitovi. Už hned zezačátku se Kazuki ke Keitovi začne chovat strašně otevřeně, jako by se znali věky. Začne Keitu ochraňovat ať to stojí co to stojí a postupně mu ukazovat školu. Tak si Keitu pomalu ale jistě získá a Keita mu začne věřit. Prostě nerozluční přátelé...(...ze kterých víme co se stane xD)

:))

K dalším postavám... ve vedlejších postavách se mi nejvíc líbil energický Taki Shunsuke (nebo jak XD), kterej je typickej příklad toho "rošťáckýho" kluka. Umí úplně ztřeštěný kousky na kole a ani si nepřejte, aby vás někdy svazl.
Dále malíř Iwai, který je tichý ovšem šíleně hodný a málokdy se stane, že když na něj promluvíte, vnímá. Žije ve svém vlastním světě.
Paak... třeba učitel biologie (nebo chemiky? xD) Umino-sensei, který vypadá na první pohled jak nějaká křehká dívka. Vlastní kocoura Tomosama, který má třinct kilo, z toho vyplívá, že není tak křehký a slabý, jak si budete zezačátku myslet.
Samozdřejmě je tam více a více postav, samý bishíci...xD jo! ještě jsem si vzpomněla na Naruseho, kterymu Keita hned padl do oka a říká mu "honey" xD xD.
Pro všechny příznivce shounen-ai a krásných bishíků doporučuju na 100% :))

:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters