Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Srpen 2010

Luka pictíky ^^

31. srpna 2010 v 16:26 | Shizuka |  Uraboku Obrázky
Ne že bych teď byla nějak závislá na Uraboku xD ale skoro nic tady o tom nemám. Tak sem dám obrázky Zesse neboli Luky ^w^

:))

Uraboku - opening 2

31. srpna 2010 v 15:24 | Shizuka |  Uraboku Videa
Asi začínám být závislá na téhle písničce ^^ už si přeju, abych konečně měla spravenej ten mobil a konečně si tam stáhla všechny písničky ktery chci xD xD


op. ze seriálu:


full op.

L pictíky ^^

30. srpna 2010 v 18:23 | Shizuka |  Death note obrázky
Ohayou, mám tu pictíky Lighta, takže teď dám L... pak napíšu popisek Neara a nakonec jesše pictíky Neara ^^ žádnej strach, mezitím přibydou další hraný dorama ^^

:))

Eternal summer - full movie

29. srpna 2010 v 1:14 | Shizuka |  Eternal Summer
Tak joo, sem šíleně ráda, že sem to našla! nemohla jsem to najít ani zaboha xD takže enjoy :))

Mám tu ještě pár upozornění: Zezačátku je to blbý, páč se tam plete jedna holka...ale je to shounen-ai movie, Ok? :)) Dále je to opravdu shounen-ai a ke konci by se dalo říct, že i yaoi, takže pokud to nemáte rádi a myslete na to, že je to hraný, tak se na to nekoukejte. Jsou tam fakt dost tvrdý scénky... Dále na přelomu 4. a 5. partu je to dost nechutný... takže si to klidně přetočte... taky si to přetáčim xD a nakonec, nečekejte dobrej konec, tohle není yaoi jako zanimovaný... je to hranej film a právě v takových je to tak, jak to obvykle bývá v normálním životě, žejoo :)) věřte mi, nejradši bych jim dala "a žili šťastně až navěky" ale nejde to noo :))

Chtěla bych vás poprosit, ať mi nepíšete komentáře typu: "Nechutný!", "Je to hneus!", "Víc zvrhlá už snad být nemůžeš!" atd... O té mojí zvrhlosti to vím, takže mi to nepřipomínejte a k ostatním typu "nechutný" varovala jsem vás :))


part 1:
Light Yagami pictíky ^^

28. srpna 2010 v 22:43 | Shizuka |  Death note obrázky
Tak joo, dlouho jsem nepřidávala žádný články o DN :)) takže sem teď našla pár obrázků Lighta :))

:))

Itsuka no kimi e - full movie

27. srpna 2010 v 21:45 | Shizuka |  Itsuka no kimi e
part 1:Itsuka no Kimi e - info

27. srpna 2010 v 21:36 | Shizuka |  Itsuka no kimi e
Vezmu to v rychlosti a okrajově. Nemám v úmyslu vám sem popsat celej film xD
:))
Hayase Kouhei (na obrázku vpravo) chodí vysokou školu, která se zaměřuje na fotografování. Je optimistický, většinou myslí pozitivně a všechno se snaží dělat s pomocí vtipů a hlášek. (Fakt jakoo ty jeho hlášky nemaj chybu XD)
Noboru Fukami (na obrázku vlevo) je jeho spolužkák a nejlepší fotograf v celé škole. Ale kvůli tomu, že se chová tak chladně, ve třídě neposlouchá učitele, klidně si odejde v prostředku vyučování a nikdo ho nikdy neviděl se usmívat, nemá žádné kamarády. (Tak joo, postavy jsou hotovy teď děj XD)
Jednou si vyjede Hayase se svojí kamarádkou (jméno tam myslím vůbec nebylo) na kánoje. Hayase si to zezačátku užívá ale nakonec se překlopí do vody. Ta jeho kamarádka začne až hystericky volat o pomoc. Ven ho sice vytáhnou ale nikdo nebude tak ochotnej, aby mu poskytl první pomoc.
Když v tom se z ničeho nic objeví Noboru, který mu hned poskytne CPR v podobě dýchání z úst do úst. (nádherná scénka toto xD)
Hayase si to pamatuje jen rozmazaně ale pamatuje a je z toho pořádně vylekaný.
Když jde večer městem, uvidí kluka v čepici a s blond vlasy, který je podobný Noboru a jde do nějakýho baru. Druhý den jde Hayase do toho baru, že tam na něj počká. Když už je tam ale před dvě hodiny, chce to vzdát, když v tom tam ten kluk vtrhne a vyžádá si nějaky pití, ktery do sebe kopne během pěti vteřin.
No, nakonec se ten kluk představí jako Ryu, mladší bratr Noboru.
Hayase a Ryu se skamarádí ale jediny o čem Hayase mluví, je právě Noboru.
Hayasemu se nakonec podaří se trochu spřátelit s Noboru pomocí toho, že se začnou navzájem fotit. (toto je taky dobry noo xD) Následně ho Hayase pozve k sobě domů na kari. Nakonec to ale dopadne tak, že to kari udělá Noboru a ještě k tomu se řízne do prstu. Hayase mu jako první pomoc poskytne vycucnutí rány. (spoiler!!: Noboru se ho zeptá proč to udělal a Hayase mu odpoví: "J-já nevim. Prostě jsem chtěl..." xD jeho hlášky fakt nemaj chybu xD)
No, ale největší zvrat příjde tehdy, když bude chtít Noboru jet do nějaké země (nejsem si tím ale moc jistá...možná ho chce přeřadit ředitel...asi XD). Z toho bude Hayase uplně vedle. Večer se zase setká s Ryu a tentokrát se pořádně opije a tak trochu zkolabuje. Ryu za ním běží a chce mu pomoct. V tom ale Hayase uvidí, že má Ryu na prstě náplast. Na stejném místě, kam se řízl Noboru. Chytne ho za čepici a tu mu sundá. Pod ní se neskrývají blonďaté vlasy ale černé. Hayasemu je hned jesné, že je to Noboru, ale proč se vydával a Ryu?
Noboru uteče ale spadne mu mobil. Hayase ho zvedne a zjistí, že je to jeho máma, která mu řekne, že je Ryu mrtvý.
Tákže, proč se Noboru za Ryu vydával? zdřejmně má nějakou nemoc dvojí osobnosti, kdy se v něm někdy probudí Ryu a někdy je to zase Noboru.
Ale dál vám nic neřeknu, rozepsala jsem se už dost XD zachvilku sem dám všechna videa, tak vydržte ;D

Můj názor? Úplně super toto! :)) Nasmějete se u toho snad od začátku, možná se budete smát tak moc, že vám budou týct slzy jak mě xD ale jakoo je to fakt uplně kawaii, i Hayase s Noboru sou uplně kawaii, což tomu dodává šmrnc, žejoo XD

Rozcestník Filmy a Drama

27. srpna 2010 v 19:18 | Shizuka |  FILMY A DRAMA
Tak joo, konečně jdu na to :)) chtěla bych upozornit, že se zde bude převážně jednat o filmy shounen-ai. Pokud to nemáte rádi, nekoukejte se :))

-


Cuarto lunas (4 moons) - portugalský film


-
-


-


-


-


-

-


-


Surfaři - americký film


The curiosity of Change - americký film
The way he looks - portugalský film-


-


-
Saiyuki - minulost

27. srpna 2010 v 2:46 | Shizuka |  Saiyuki obrázky
Ohayou :)) zase sem se koukala na Saiyuki...a tenhle díl byl celej o jejich minulosti ^w^ bylo to kawaii ^w^

Goku

Goku


99 otázek

27. srpna 2010 v 0:35 | Shizuka |  řetězáky
Další řetězák, poslední byl ten o Gaarovi, žejoo XD


CO BYL TVŮJ...:
1. Poslední nápoj = sifon xD
2. Poslední telefonní hovor = babička
3. Poslední SMSka = ehee xD když sme jeli přes SK do Maďarska, tak mi poslali jakousi zprávu, že tam můžu volat zadara, či co XD
4. Poslední písnička, kterou si poslouchal(a) = Alumina ^w^
5. Naposled, co si plakal(a) = smíchy nebo smutkem? xD

Pravidla pro rodiče fanoušků J-music

26. srpna 2010 v 23:34 | lidi na FB |  J-MUSIC
Ohayou, nevytvořila jsem to já, žejoo xD ale na FB je taková jedna skupina...z těch pravidel já prostě nemůžu hej XD neznamená to, že bych si to chtěla nějak přivlastnit, OK? jen se mi to líbí :))

Hate LIVE

26. srpna 2010 v 13:17 | Shizuka |  Nightmare
Ohayou, první písnička od Nightmare je tu :)) oh, vidíte~~ měla jsem sem asi jako první dát The world a Aluminu, žejoo ?? no, to je jedno XD ale Hate mě dostalo...fakt se mi to líbí :))titulky:

Nightmare info

25. srpna 2010 v 23:43 | Shizuka |  Nightmare
Ohayou :)) Tak, rozhodla jsem se pro rekonstrukci celyho blogu. Takže jsem si vymazala rubriky, kde nic přidávat určitě nebudu a zneviditelnila ty rubriky, ktery už mám v horním menu (u animace Goku). Zároveň jsem přidala rubriku o Nightmare, protože je teď nejvíc poslouchám ^w^ a přidala novou rubriku Filmy a Drama (neklikejte, zatím tam nic nemám xD) protože jsem se začala koukat na hraný filmy...teda jen shounen-ai a yaoi XD ale to je jedno, bylo by fajn, kdybych sem přidala díly online a vy je nemuseli nikde hledat, žejo :))
Tak jo, tak jo, má to být "Nightmare info" a ne "Hrozný kecy Shizuky" xD takže jdu na to :))

nightmare
Nightmare byla vytvořena v lednu 2000 Sakitem a Hitsugim, nicméně většina členů byla ještě na střední škole. Brzy byl Ni ~ ya pozván Sakitem, Yomi Hitsugim a Zannin připojil poté, co své spolužáky slyšel. Tak vytvořili kapelu Nightmare.
Stejně jako jiné, začínající skupiny, začali být čím dál tím víc uznávaní díky "live house" a malých koncertů v regionu Sendai. Zannin opustil kapelu z neznámých důvodů. Nakonec se Ruka (dříve Luinspear) připojil ke skupině nejdřív jen jako podporu členů ale nakonec, po krátké době, se stal stálým bubeníkem.
V roce 2004 Nightmare vydala tři singly, "Varuna", "Tokio shounen" a "Cyan". Poté mají Nightmare ještě jednou turné v Japonsku pod názvem "Tour CPU 2004". Od roku 2005 do roku 2006, Nightmare pokračovala v práci a vytváří další singly.
S třemi alby a několikati turné, Nightmare vydala sérii "alba největších hitů". Později, téhož roku, vydali své deváté album "The World / Alumina." Tyto dvě písně byly použity jako opening a ending pro anime seriál Death Note, respektive pro prvních devatenáct epizod.
V červnu 2007, měli tří denní koncertní akce s názvem "WORLD RULER ENCORE." 
Jejich první singl roku 2008 s názvem White Room byl vydán jako limitovaný ke stažení přes internet. 21. května 2008, vydali své páté studiové album s názvem původní "KILLER SHOW."

zdroj: wikipedie.org (PS: dala bych sem ještě něco z roků 2009 a 2010 ale páč to bylo v 
ajině, moc jsem tomu nerozuměla ^w^ ani přes ten překladač XD gomen :)) )  

Sanzo's Smile ^w^

25. srpna 2010 v 1:43 | Shizuka |  Saiyuki obrázky
Ohayou! tak, po dlouhý době sem se zas mrkla na Saiyuki... :)) a zas sem něco skopčila xD

:))
no, viděli jste ho někdy se smát takhle? to je úsměv od srdce :))

Nový vzhled blogu - Goku

23. srpna 2010 v 20:44 | Shizuka |  NOVINKY
Ohayou :)) novej vzhled jsem dělala asi 2 hoďky xD Mám ráda Goku... sice teď magořim i z Death note ale jakoo, Saiyuki je jedna velká závislost, které se hned tak nezbavim, žejoo xD

:))

:))


Jak se líbí ^w^ ??

Letní bouřka

23. srpna 2010 v 12:29 | Shizuka |  jednokapitolovky
Ohayou! Tuhle povídku jsem vymyslela na dovče, kdy se mi zdál sen na pár...no, nechtějte vědět radši xD ale ten den sem ležela 1,5 hoďky v posteli a přemýšlela, jak to zformovat do povídky...když se vám zdají sny, je to fajn. Tak máte svůj svět, žejo a všechno se vytvoří podle vaší mysli. Takže získáte novy nápady. Možná vás to nenapadlo...ale možná jo :)) takový písálci jako já, se na to dívaj jinýma očima, žejo :))

Budu to zase psát trchu odlišným způsobem než předešly povídky...když o tom přemýšlím, měla bych napsat další díl Můžu ti věřit? uáá nechce se mi xD

na co si budete muset dát bacha: tenhle příběh bude tentokrát yaoi, žádný shounen-ai, páč se mi yaoi zdálo ^w^ a yaoi je milenecký vztah (ne romantický) mezi muži nebo kluky, jak chcete (já obvykle píšu tak o 17 letých klucích, žejoo XD) takže pokud nemáte rádi intimko mezi klukama, šupitopresto přepněte jinam ^w^ arigatou :)) + vulgární slova a výrazy +18

vaše Shizuka Takehiko ♥


Chibi Goku ^w^

22. srpna 2010 v 1:00 | Shizuka |  moje výtvory
Kreslila jsem to z hlavy, takže sem to nikde neobkreslila, OK ? :))


Goku

Shakunetsu blade

20. srpna 2010 v 22:18 | Shizuka |  Kotani Kinya
Konbanwa! jsem zpět :)) nebudu se tu moc rozkecávat o tom, jaky to tam bylo, protože se to článku netýká, žejoo a číst ty moje kecy by vás stejně nebavilo, žejoo :))

Takže, tuhle písničku jsem našla před 3 měsícema...ale nemohla jsem ji nikde najít na stáhnutí, tak jsem na ni zapomněla. Ale když jsem hladala jinačí písničku od Kotaniho, našla jsem stránku, kde tahle písnička byla. Mě se hrozně líbí ^w^

omlouvám se, ale to video je úplně blby...trvá to jen 2:55 žádných 6:51 min, OK?

titulky:

I Want to Become Your Bird 5.chapter 6-THE END

17. srpna 2010 v 0:34 | Shizuka |  I want to become your bird
Ohayou! Tak, jedu pryč. Jedem do Maďarska k Hévízu :)) nebudu tu do soboty nebo pátku, nevim kdy přijedem ^w^ uáá konečně někam pojedem'! já za cely prázky nikde nebyla ^^ a hned v neděli začnem hlídat Ketinku, což je náš malerj jezevčíček...teda babičky respektive, žejoo xD
No nic, řekla jsem si, že konečně dokončim tenhle doujinshi. Ať s tim nemám starosti...:))
Jestli si chcete přečíst úplně celej příběh, KLIKNĚTE ZDE ~ bude vám to trvat dlouho, ale alespoň se vám to zkrátí, než přijedu ^^

143

Gaara řetězák

16. srpna 2010 v 0:20 | Shizuka |  řetězáky
Další řetězáček ^^ tentokrát na téma "Gaara" :)) dlouho jsem žádný řetězáky nepřidávala, tak, můžu si tenhle dovolit ^^


1. Čo by si urobila, keby si stretla Gaaru ?
Jsem nesmělá duše...takže bych na něj asi jen zírala...xD


free counters