Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Saiyuki recenze

21. července 2010 v 23:18 | shizuka |  Saiyuki recenze
Saiyuki jsem našla náhodně. Opravdu (sem zas hledala nějaky novy yaoi, že xD a náhodkou sem našla nějaky obrázky ze saiyuki...pak sem se dozvěděla, že je to normiš a závislost byla na světě xD

*noseblood*

Hlavním hrdinou je tu mnich Genjo Sanzo (ten blonďák s cígem a pistolí u hlavě), kterého si jednou zavolají bohové, že musí jít na západ do Indie, kde má něco najít nebo zachránit (teď nevím přesně). Bohové mu vybrali ještě další tři společníky, kteří ho budou doprovázet.
V těhdle dobách zemi sužují démoni, kteří napadají a zabíjejí lidi, bezdůvodně. A ti tři jsou právě napůl démoni, všichni. Jsou jimi: Son Goku (ten co vypadá jak malej kluk, ale už to malej kluk není), Sha Gojyo (ten bishík s dlouhýma vlasama a čelenkou) a nakonec Cho Hakkai (ten úplně poslední s brýlema).
Tihle tři se vydají na cestu do Indie. Ale nebude to vůbec snadné, nejen, že je Goku bude otravovat s tím, že má pořád hlad, Gojyo zase bude laškovat se všema holkama, Sanzo bude chladnej a jedinej Hakkai v pohodě, vysmátej, ale do cesty se jim zapletou i jiní, silní démoni.
(Omlouvám se, ale jsem teprve na 13 epizodě, takže nevim, co se bude dít dál...takže to beru okrajově).
Dalším problémem i výhodou je, že jméno "Sanzo" se dědí už po generace (to znemená, že se kdysi tak nejmenoval) a lidé ho znají snad úplně všude. Takže mají vždycky dostatek jídla (což vyhovuje Gokuovi), krásnou a milou společnost (což vyhovuje Gojyoovi) a měkky a teply postele (což vyhovuje Hakkaiovi). Sanzo se od nich obvykle nechá překecat xD.
Goku, Hakkai a Gojyo mají tzv. Omezovače sil, které omezují a kontrolují jejich démonskou sílu. Goku ho má v podobě čelenky a Gojyo s Hakkaiem v podobě naušnic na uchu.
Takže tihle čtyři vyráží na cestu do Indie (teď sem si vzpomněla, že asi musí zabránit démonův ve vzkříšení taky nějakyho silnyho démona) takže asi tak.

Saiyukije uplně užasny anime, ktery bych chtěla uplně všem doporučit. Nejen, že se tam vyskytuje nadměrné množství sprostých slov (je to se sk titulkama, takže příklad: "ty sráč!") ale má to úžasnou kresbu. Uááá nejvíc žeru Sanza a Gokua ♥♥ !! Ti dva sou nej! sou uplně rozdílní! Nejlepší je, když se Goku s Gojyouem hádaj a Sanzo se do toho vloží a Hakkai se jen směje...to nemá chybu. Takže o zábavu máte postaráno ^.^

ňááá xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters