Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Červenec 2010

Sha Gojyo info

31. července 2010 v 14:12 | Shizuka |  Saiyuki postavy
Gojyo


hlavní znaky:

oči: červený
vlasy: červený
zajímavosti: Gojyo je napůl démon. Jeho matka byla démon a otec člověk. Proto má jak červené vlasy tak červené oči.

popis: Gojyouovy omezovače jsou, podobně jak u Hakkaie, náušnice na pravém uchu. Ještě jsem ho jako démona neviděla, takže vám ho nemůžu popisovat.
Munulost měl těžkou. Když byl malej, jeho matka se ho pokoušela zabít. Napřed zabila jeho otce a pak se pokoušela zabít jeho. Jenže ho zachránil jeho bratr, který jeho matku zabil. Gojyo od té doby nese silnou nenávist vůči všem démonům. I jeho bratr ho po čase opustil a přidal se ke zlu.
Gojyo tak byl nucen uživit se sám. Později propadl hazardu, dokud nenarazil na Hakkaie, Sanza a Gokua.
Gojyo má dost střeštěnou povahu. Pořád má nějaký poznámky a když se hádá Gokuem, tak by je Sanzo nejraději zabil oba. Nadávky taky hází z pusy jednu za druhou.
Jako zbraň mu slouží tyč, na jednom konci jako sekera na druhém srp připomínající půlměsíc a jejíž čepel se pomocí dlouhého řeťezu dá švihat jak chce.

:))

Můj 2. diplomek

30. července 2010 v 17:23 | Shizuka |  DIPLOMKY
Tak joo, jelikož se bleskovek moc neúčastním, je to u mě celkem nezvyk ^^. možná taky nějakou udělám...možná xD no nic tak tu je:

:)))


Arigato moc!! :))

Můžu ti věřit? 2. díl

29. července 2010 v 22:51 | Shizu-chan |  Můžu ti věřit...?
Konnichiwa! Chjo...protáhla jsem to s povídkou až na konec měsíce....ale já nemám žádný nápady :(( Omlouvám se.  Zkusím to napsat co nejdřív :))
Chtěla bych říct, že teď to bude jinačí. Tuhle povídku (celou tuhle sérii) chci napsat tak nějak zvláštně, na co u mě nejste zvyklí. :)) snad se bude líbit :)))


!!WARNING!! THIS IS YAOI STROY... YAOI IS BOYS LOVE... SO PLEASE, IF YOU DONT'LIKE, DON'T READ IT :))) ARIGATOU :)) (+18) :)))

1st opening and ending

29. července 2010 v 19:11 | Shizuka |  Death note videa
Tak joo, Maky-chan já tě zabiju... Z Death Note se pomalu stává moje druhý nejoblíbenější anime *-*
Jinak, dnes sem byla u zubařky a už 2 roky sem tam nebyla...a hádejte co mi dělala....nic xD jen mi zabělila jakysi pozůstatkly od rovnátek...jinak sem neměla žádnej kaz...za 2 roky ^.^and ending:Z openingu magořim...to je tak sugoii hej ^.^ hlavně ten refrém...ten se mi líbí upe mooc!

Cho Hakkai info

29. července 2010 v 13:19 | Shizuka |  Saiyuki postavy
:)))

Hlavní znaky:

oči: zelené
vlasy: tmavě hnědé
zajímavosti: Hakkai má s sebou vždycky takovyho dráčka Hakkaru a ten jim slouží tak, že se dokáže proměnit v auto ^.^

Popis: Hakkai je další z napůl démonů, kteří se Sanzem putují do Indie. Jeho omezovače sil jsou jeho naušnice na pravém uchu od nás. Když se mu uvolní, jeho vlasy se mu prodlouží po ramena a má na celém těle něco jako vytetovany větvičky (nevím jak to správně popsat ^.^)
V minulosti měl ženu (teď mi vypadlo jméno...gomen já mám fakt gumu místo mozku...://) jenže tu unesli démoni. On se ji snažil zachránit, tak jim vpadl do sídla, kde zabil všech 100. Tak se stal démonem. Když někdo prolije krev 100 démonů, stane se sám démonem. Jenže to bylo marny protože se stejně pak zabila sama.
Poté Hakkai utekl a na zemi ho našel Gojyou, který se o něj celý měsíc staral.
Jenže se do toho vložil Sanzo, který ho měl nějak zneškodnit kvůli těm 100 vraždám. Jenže ho chránil Gojyou a Hakkai stačil utýct. To by ale nebyl Goku, kdo by ho nenašel a tak ho přece jenom vzali s sebou. Hakkai dostal nové jméno (což je právě Cho Hakkai na to stary můj mozek nestačí ://) a začal žít jako normální člověk společně s Gojyouem (jako si hned nemyslete...xD). No a pak je zavolali na tu misi do Indie, že.
Hakkai má veselou povahu. Je spíš tichej ale všechno bere s úsměvem. Stává se hodně málo, že se neusmívá. Když se třeba Goku s Gojyouem hádají a vloží se do toho Sanzo, jenom se usmívá a ignoruje (to je úplně sugoii ♥ xD).

:))

Son Goku info

28. července 2010 v 23:41 | Shizuka |  Saiyuki postavy
Goku ♥♥

Hlavní znaky:

vlasy: hnědé
oči: hnědé až zlaté
zajímavosti: Goku je napůl démon ale ještě nevím, jak se tím napůl démonem stal.

popis: Jak už jsem zmínila, Goku je napůl démon. Jeho omezovač síly je ta čelenka, co má na hlavě. Když se nějakým způsobem uvolní, protáhnou se mu uši, zvětší se mu špičáky a má delší vlasy.
V minulosti byl ve vězení, které chránily pečetě. Byl tam asi 400 let (?? už si to přesně nepamatuju). Našel ho Sanzo a rozhodl se o něj postarat. Od té doby, co ho s sebou vzal, pořád lpí na jídle a snaží se dojíst ten hlad, za 400 let. Proto taky všechny otravuje s tím, že má pořád hlad a je to právě on, kdo toho nejvíc sní.
 Goku si může přivolat tu červenou tyč, co je na obrázku, a s její pomocí zneškonit démony. Je hodně rychlý a nepřátele většinou porazí právě rychlostí. (Nevím to přesně, ale Goku byl v minulosti asi nějakoj opičí, démonní král nebo co...proto mu někdy říkejí "opice" xD)
Je hodně optimistický a veselý. Je jen málo případů, kdy je smutný nebo naštvaný. Jen, díky jeho hádkám s Gojyouem je Sanzo málem zastřelí. S Gojyouem se hádá skoro pořád (to je vždycky: "ty sr*č, vlasovej gel!" atd...je to se sk titulkama ^-^)
Vypadá jako malej kluk, ale není. Takže se nenechte zmást ^.^ (jasně, když už pije pivo, žejo xD).

Tak jo, jelikož by mě Kitsu-chan zabila, zítra bude Hakkai.

:))

Deidara and Haku

27. července 2010 v 22:36 | Shizuka a Akio |  Ostatní rpg
Táák jo, není přímo povídka ale RPG, nezoufejte, předchvilkou sem taky nevěděla co to je... takže je to něco jako povídka ale píšou to dva lidi za určity postavy. V našem pžípadě, já byla Deidara a Akio byl Haku xD

Upozorňuju před smutným koncem :)))

DALŠÍ BL, POKUD SE ÁM TO NELÍBÍ, NEDÍVEJTE SE ARIGATOU +18


Genjo Sanzo info

27. července 2010 v 20:44 | Shizuka |  Saiyuki postavy
Sanzo
Hlavní znaky:

vlasy: blond
oči: bleděmodré
zajímavosti: Sanzo se "Sanzo" nejmenoval odjakživa...

popis: Sanzo je mnich. Už jsem psala, že Sanzo není jeho pravy jménu. Ale jako já to jeho pravy neznám, žejo XD
Začnu jeho dětstvím. Našli ho mniši někde na řece. Neměli ho moc v lásce a trochu jím oprvrhovali, až si ho nevzal na starost taky jeden mnich (nevim jak se jmenoval). No a Sanzo ho obdivoval a vzhlížel k němu. Ale Jedné noci toho mnicha zabili a jelikož měl Sanzo na čele ten "červenej flíček"  nechal se přejmenovat ostatními na Genjo Sanza. Tento tytul se dědil po celá staletí.
Dál vezmu jeho povahu :). Sanzo je hodně velkej extrovert podle mě. Je tichý a nenapovídá toho moc, pokud se nejedná o nějakej případ nebo sklidnení Gokua a Gojyoua (Gokua vždycky zmlátí něčím podobným vějíři, je to sranda xD).
Nesnaží se plýtvat nadávkami a snadno se vyprovokuje (nejčastěji Gokuem a Gojyouem XD).
Jako zbraň používá takovou mini-pistolku, jejíž náboje jsou něčím naplněný a tak to působí na démony. Normální pistole nemají na démony žádný vliv. V nejhorším případě použije sílu svitků, co nosí na ramenech.  

:))

Death note recenze

27. července 2010 v 14:48 | Shizuka |  Death note recenze
Light Yagami je obyčejný student. Vlastně ne tak obyčejný, je nejlepší z celé školy. Jenže se nudí. Je už unuděný z té každodenní školy, nudí se až skoro k smrti. Jenže najednou uvidí jednu zvláštní věc. Na zem, zeničeho nic, padá deník. Černý deník.

Light
Po škole Light deník zvedne a podívá se do něj. Deník má nápis Death note neboli Zápisník smrti. Instrukce jsou napsány anglicky, ale pro něj to není žádná překážka.
Light tomu zpočátku nevěří ale vyzkouší to na nějakém zločinci. Když opravdu zemře na infarkt, Light začne lpět (nevim jestli to píšu dobře ale nenašla jsem žádnej jinej výraz xD) na představě, že může svět osvobodit od všech zločinců a stát se tak "bohem nového světa" (nebo jak to říkal.) Později získal přezdívku Kira, z anglického "Killer".
Lighta hned, jak se zápisníkem přišel domů, navštíval shinigami, který je za všechno zodpovědný, Ryuuk (snad to píšu dobře, popřípadě opravím ;))
Ten pustil Zápisník smrti do světa lidí protože se nudil. Jenže dokud Light nezemře, nebo se Zápisník nezničí, nesmí opustit zemi a tak zůstává s Lightem.
Z počátku to všechno vypadalo jako nehody a obyčejné infarkty...jenže obětí bylo moc a policii to začalo vrtat hlavou.
Teď se nám tu objevuje L. Mladý detektiv, který má si IQ 300 a vyřešil většinu nevyřešitelných případů. 

L

Takže začíná pátrání po Kirovi, který se musí neustále srývat.
Light to má opravdu ale blby, protože jeho otec je šéf policie, která po něm pátrá, že? na druhou stranu získává tak čím dál tím víc informací o L a ostatních.
Je to boj, "kdo dřív".
Když chce někdo použít Death note, musí znát jeho jméno a tvář. Jenže Light nezná pravé jméno L, páč používá pseudonym... a L zase neví, kdo to Kira je, i když ho mají přímo před nosem...


Tak jo, Death note má 34 dílů(asi), já, jelikož jsem na 6 (xD) tak se musíte spokojit zatím s touhle recenzí :)) 
Death note jsem se ze začátku šíleně bála...už ani nevím proč xD ale pak se objevil anděl v podobě Maky-chan (Kitsu-chan ji určitě zná XD) a navedl mě na tohle! xD uááá já z toho death note šílím (silnější jak saiyuki to není ale budiž xD)
V Death note bude šílená spousta logiky...no, na některý případy bych nepřišla vůbec, ani za milion let xD ale to se mi na tom právě líbí...jak to všichni všechno řeší logicky :)) no, doporučuju to úplně všem...všem, co mají rádi trochu horor, fantasy a psychyku :))


Saiyuki doujinshi

27. července 2010 v 9:34 | Shizuka |  jednokapitolovky shounen-ai a yaoi
Ohayou. Překládala jsem vám doujinshi, tentokrát na Saiyuki. Měla jsem jeden, kratší (24 stránek) jenže to mi sem nešlo vložit, tak jsem musela najít něco jinýho. Našla bych jich asi stovky, jenže byly pořád v japonštině že? xD tak, jedinej doujinshi, kterej sem našla a byl v aj je 80-ti stránkovej...a dost tvrdej.

TAKŽE UPOZORNĚNÍ. DOUJINSHI JE VE STYLU FAKT HARD YAOI BEZ CENZURY...:)) SIMVÁS, SLABÍ POVAHY, AŤ SE NEDÍVÁTE :)) + SPROSTÝ SLOVA A VÝRAZY xD

JEŠTĚ BYCH VÁS CHTĚLA POPROSIT, DALO MI TO DOST PRÁCE, TAKŽE KDYŽ SI TO BUDETE CHTÍT OKOPČIT, JEN SE ZDROJEM, ARIGATOU

A ÚPLNĚ POSLEDNÍ UPOZORNĚNÍ, ČTE SE TO ZLEVA DO PRAVA :)) → OK?

pairing: Gojyo x Hakkai x Sanzo

Tenhle doujinshi chci věnovat Kitsu-chan, neboli Kitsune Mizumaki, mojemu SBéčku a nej kámošce ;) užij si to xD1

Nový vzhled blogu

26. července 2010 v 2:23 | Shizuka |  NOVINKY
Ohayou, Jashiňátka! xD je 2:20 hodin xD Novej vzhled jsem dělala asi os 23:45 do teď xD chjo...už mě bolej prsty a chce se mi spat XD
Jelikož je teď moje největší závist Saiyuki, rozhodla jsem se změnit vzhled na Saiyuki :)) Doufám že se vám líbí :))

jhjgh


6

:)))

Sha Gojyou pictures ♥♥

25. července 2010 v 18:08 | Shizuka |  Saiyuki obrázky
Chcete se kouknout na obrázky více postav? ☼ click here, please :) ☼

uááá xD

Cho Hakkai pictíky ♥♥

25. července 2010 v 14:43 | Shizuka |  Saiyuki obrázky
Chcete mrknout na obrázky Sanza a Goku? ♥ZDE♥

Tak jo, něco vám řeknu, kdybych nemusela ani si oblíbence v Saiyuki neurčím. Oni jsou tam všichni úplně úžasní a Hakkai není výjmka. :))

^w^


Kawaii pictíky-Gaara

25. července 2010 v 11:01 | Shizuka |  obrázky
Sem hladala, až se zase něco našla xD

^.^
a Dei vzadu je uplně kawaii xD

awww ^.^

Upe nej video!! xD

23. července 2010 v 22:05 | Shizuka |  Ostatníí
Tak, našla to Michio a já se jí zeptala, jestli si to můžu dát sem. Takže mám povolení :))
Já z toho nemohla hej XD

Son Goku pictures ♥♥

23. července 2010 v 21:51 | Shizuka |  Saiyuki obrázky
a je rozhodnuto! Goku je prostě nej a . xD

:)))

Saiyuki funny video

23. července 2010 v 15:22 | Shizuka |  Saiyuki videa
Chtěla sem najít nějaky amv-čko ale našla sem místo toho úža video....to nemá chybu hej xD prvních pár vteřin sem na to hleděla jak kdybych spadla z višně a pak už byly jen záchvaty jako xD enjoy :))Podle mě, Sanzo na kole nemá fakt chybu hej XD nebo jak byli v těch zástěrkách a jek Gojyouvi uplavaly pádla xD xD

Genjo Sanzo pictíky ♥♥

22. července 2010 v 18:55 | Shizuka |  Saiyuki obrázky
Změnila sem názor, nejlepší je Sanzo a pak Goku...emmm...když tak nad tím přemýšlim, asi bude pořád nej Goku...nebo jednoduše oba xD

♥♥

Saiyuki

22. července 2010 v 12:46 | Shizuka |  moje výtvory
Tak, pracovala jsem na tom 2 dny. Snad se bude líbit ^.^

:)))

Myslim, že nejvíc se mi povedli Goku s Hakkaiem, žejo? :))


free counters