Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Recenze Ouran high school host club

28. června 2010 v 20:22 | Shizuka |  Ouran high school host club-recenze

Haruhi
Haruhi Fujioka byla normální dívka. Dokod se nedostala na Ouran.
Ouran je převážně vysoká pro zbohatlíky nebo taky ojediněle pro chytrý šprty a knihomoly. K takovým patří i Haruhi. Jen tak se na Ouran dostala. Tam omylem vleze do dveří Hostitelského klubu.
Ze začátku byla ráda. Dokud se jí ale nestala nehoda, v podobě rozbití vázy za nějakých 8 000 000.
Hostitelský klub zajišťuje pohodlí mladým slečnám. Sice za tučnou sumu ale jde přece o štěstí dívek, ne? O dívky se tu starajá 6 krásných kluků.

Tak se dostáváme ke členům klubu hostitelů na Ouranu. Vůdce, nebo taky "král", který Hostitelský klub založil, Tamaki. Blonďák s fialovýma (modrýma) očima, kterej se chová jak naprostej magor. Kyouya, černovlasý mladík s brýlemi, který se stará o finance klubu a je také spoluzakladatel Hostitelského klubu. Mitsukuni, který na žáka vysoké vůbec nevypadá ani se tak nechová. Ostatní mu říkají Honey-senpai, neboli "Medík" protože je strašně roztomilej. Od Honeyho se ani nehne Morinozuka, nebo jen Mori, který na Honeyho dává pozor a stará se o něj. Nakonec tu jsou (podle mě nejlepší a nejhezčí) členové a to bratři Hitachiinové, Kaoru a Hikaru. Ti dva jsou stejní k nepoznání (a jejich hlášky fakt nemaj chybu xD).

Hostitelé ^-^ ♥

Právě Kyouya dal Haruhi dluh, který, když ho nemůže zaplatit hned, si musí odpracovat. A tak nejprve pracuje jako pomocnej pes, který chodí nakupovat, vařit kávu a čaj a různě je obsluhovat. Hikaru s Kaoru si z ní dělají nejprve srandu...ale on je ten smích brzy přejde.
Vlastně se nic z toho nemuselo stát, kdyby den před školou Haruhi někdo nenalepil žvýkačku do vlasů a vlasy si nemusela chaoticky ostříhat. Bez brýlí nic nevidí a nemá ani na uniformu, takže v plandavém svetru vypadá celkově jak kluk. Proto taky ten posměch od upravených "zatracených bohatých bastardů", jak jim Haruhi říká.
Když si však Haruhi sundá před Tamakim (ale i ostatními) brýle, je tak okouzlenej, že nechá ihned zaviolat kadeřníka a všechno možny pro její zkrášlení. Ovšem, pořád neví, že je holka.
Všichni jsou strašně vyjukaní, když Haruhi s upravenýma vlasama, kontaktníma čočkama a v uniformě vypadá tak skvěle. (jako vždy xD)
Od této chvíle jim pomáhá jako právoplatnej člen Hostitelského klubu při lákání zákaznic.
Jednou ale Tamaki "omylem" vběhne tam, kde se nááhodou Haruhi převlíká. Tak zjistí, že je holka. Takže zachvilku to zjistí i celej klub.
Všichni v tom ale vidí naději. Jak pomoc finanční, tak záležitosti citů...

já je žeru ♥ xD

Ouran high school host club, je převážně komedie. Ale i romantika se objevuje. Má to 26 epizod a u každé se budete smát, určitě, aspoň trochu.
Já se na to chcu kouknout znova...ale teď sem si řekla, že se začnu zase dívat na Full moon, tak asi potom. Takže, snad se na to kouknete ^-^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hankí Hankí | 29. června 2010 v 18:40 | Reagovat

jó sladkej Ouran, myslím že se na něho kouknu znova to si piš XD

2 Shizuka Takehiko Shizuka Takehiko | Web | 29. června 2010 v 18:42 | Reagovat

[1]: fajn xD xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters