Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Hiroshi Nakano

24. června 2010 v 21:00 | Shizuka |  Gravitation-postavy)
Hiro

hlavní znaky:

oči: modré
vlasy: hnědé, až červené
zajímavosti: já o žádných nevím...je prostě normální...počkat! jo!  je jeden z těch "ojediněle normálních" kluků xD

popis: Hiroshi Nakano je normální kluk a kamarád Shuichiho. Jeho nejlepší kamarád. Shuichi s Hirem založili skupinu Bad Luck, kde je Hiro jako kytarista.
Tak jo, jak ho ale dokonale popsat (Eyra: zvládlas i Tsuzukiho a teď nezvládneš popsat Hira? xD).
Hiro má hodně dobrou povahu. Je hodný, veselý a rád pomáhá. Když se Shuichi seznámil s Yukim, vždycky ho podržel a na to, že se jeho nejlepší kamarád zamiloval do chlapa, vůbec nehleděl. Prostě jsou to nejlepší kamarádi a to se nezmění.
Zezačátku, když ještě chodili do školy (nevím jestli v anime chodili do školy ^-^), měl Hiro nejlepší prospěch z celé třídy. Shuichimu často hodně pomohl a to tak, že si třeba vyměnili testy a Shuichi měl za jedna a Hiro...asi za pět, nevim xD ale prostě kamarádi na život a na smrt no...xD
Jednou zachrání Eiriho snoubenku Ayaku před nějakýma úchylama a Hiro se do ní zamiluje. Jenže je tu problém, že už je snoubenka Eiriho takže budou mít problémy oba. Jak Shuichi, tak Hiro.
Jednou, když chtěl Shuichimu pomoct, vymyslel fakt debilní plán, jak ho rozveselit ale pak se to dost tvrdě zvrtlo a Shuichi s Yukim začnou mít problémy. Jenže Hiro to takhle nechtěl, že jo? Chtěl jednom pomoct Shuichimu.
Hiro je hodně důležitou složkou v Bad Luck. Jednou chtěl dokonce odejít a to jen kvůli nátlaku své rodiny. To bylo vlastně poprvý, co se ze Shuichim pohádali...(Eyra: proč, sakra, píšeš jen Hiro, Shuichi, Hiro, Shuichi ?!) Jenže tam naštěstí zůstal.

Ježiší, co o něm ještě napsat...já nevim, už mě nic nenapadá :( to jo, prozatim to nechám být a když si na něco vzpomenu, tak to dopíšu, nebo mi něco napište do komentíků, arigato :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters