Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Soul Evans

27. května 2010 v 17:14 | Sawae |  postavy3
Konnichiwa! Tak, jako prvního na popisek postavy jsem si vybrala Soula (chudák...ten bude podemnou trpět xD) áách joo recenze ani popisy mi nikdy moc nešly...tak mějte semnou slitování...přimhuřte pro mě očka, prosím vás.

soul evans

Nemůžete si ho nikdy splíst...


Základní znaky:

oči: červené
vlasy: bílé
zajímavosti: má špičaté zuby, skoro pořád nosí čelenku, oranžová bunda se znakem duše, od druhé poloviny seriálu bude mít černou čelenku, oranžové triko, a černou bundu

Popis: Soul Evans je hlavní hrdinou celého anime, podle kterého se tak i jmenuje. Pokusím se vám popsat jeho charakter ale protože se v něm ani já moc nevyznám, tak nevim no...Takže jeho hlavním cílem je být "cool" a proto se ani moc neučí nebo netrénuje. Není to totiž podle něho pro frajery jako je on. Obvykle se chová chladně a moc se neusmívá. Má neustále ruce v kapsách a chodí mírně shrbeně. Ale i když se takhle někdy chová, má své city.
Jeho uživatelem je Maka Albarn. Z toho vyplívá, že Soul je zbraň. Přesněji kosa, kterou dokáže ovládat jen Maka. Jsou skvělá dvojka (a taková dvojka, které já fakt fandím a kterou sem si fakt oblíbila ^-^). Chce se stát zbrní Shinigami což je Kosa smrti. Na to ale potřebuje 99 duší kishinů a 1 duši čarodějky (a málem se mu to už podařilo).
Na Mace mu hodně záleží. Jsou dobří kamarádi i když někdy se to fakt bez nějakýho toho praštění nebo urážky neobejde. Když se pohádají nebo cokoliv si udělají, nevadí to, když je Maka v nějakým ohrožení. To už se Soul přestane chovat jak drsňák a neváhá klidně za ni položt život.
Podle mě je Soulův charakter dost chaotickej a nikdo ze začátku nebude vědět, co si o něm má vlastně myslet.
Jeho nejlepším kamarádem je Black Star. Myslím, že se bude později kamarádit i s Kidem...u mě to zatím tak nevypadá xD.
Tak jo, co bych vám o něm ještě řekla...jo! nechci tu psát spoilery ale ono to jinak nejde. Když jednou Maka se Soulem bojují proti Chroně, dostane se do Soulova těla černá krev. To se projeví tak, že Soul bude v podvědomí v temnym pokoji, kde je ve společenskym oblečení (nevim jak to popsat xD) a je tam starej gramofon kterej hraje šíleně děsny stary melodie. Objeví se tam i jakejsy démonek kterej ho bude přemlouvat, aby se přidal ke zlu ale víc neřeknu ^-^.

Tak jo, myslim že to k Soulovi stačí. 
                                                     Arigato za trpělivost a přečtení!  
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters