Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Navždy...4.díl

29. května 2010 v 0:04 | Shizu-chan |  Navždy...
Konnichiwa! doufám, že jste zase nečekali moc dlouho. Jestli se vám tahle povídka líbí, strašně vám děkuju...ááách joo, jen mi dochází nápady...Samozdřejmě nedoufám, že se bude líbit všem protože sem amaterská písalka BL povídek...xD no, ale abych pravdu řekla, zrovna v Navždy...všech dílech mám precizně popsaný...no jak to vyjádřit...zvrhlý věci xD !! když sem si to četla znova (já si vždycky před spaním něco přečtu a protože už sem nevěděla co si mám číst, tak sem se rozhodla pro tohle xD) tak sem na to fakt čučela...xD ne že bych se nějak chválila, to ne.
  V tomhle díle chci uvést první bitku (ty mi ale nejdou vůbec popsat...:/) a řeknu vám, půjdu na to tvrdě. Nebudu se držet zpátky! (začínám mít magořinu z toho, že nemůžu nic vymyslet...tak to bude asi trochu kratší neva?) a taky už konečně jednou chci napsat tu nejzvrhlejší, nenechutnější, nejlepší a nejvíc sexy milostnou scénku! ááááá (nosní kolaps...:/ xD) !!!...stejně se mi to nepovede...(protože tu plánuju až na poslední díl xD ale bude tu perverzňárna xD)

YAOI!!! BACHA!! MILENECKÝ VZTAH MEZI DVĚMA MUŽI. KOMU SE TO NELÍBÍ, AŤ PŘEPNE JINAM. (+18)

celý článek ↓"Musíme jet přes noc?" stěžoval si Gil. Sel se jen škodolibě zasmál.
"Celej den sme si užívali a flákali se, takže jo, pojedeme přes noc."
"Jsi moc krutej. Ani si mě nenechal vydechnout. Jsem unavenej!" zívl si Gil.
"Tak spi, já na nás budu dávat pozor." usmál se Sel.
"Jak mám asi spát na Zoovi? Je moc tvrdej, si o něho rozbiju hubu." zasmál se a zase si zívl.
Od té doby, co věděl o svých a Selových citech, byl jak vyměněný. Pořád se usmíval, dělal různé vtípky a zpříjemňoval dlouhé chvíle.
Sel byl za tohle rád, že se zase radoval ze života. Že právě on ho takhle změnil. Miloval ten jeho úsměv, jeho smích i hlas...jednoduše všechno.
"Jestli chceš, můžu ti Zoeho chvíli přeměnit na obyčejného koně." řekl Sel.
"V pohodě, to zvládnu." řekl a zívl si.
"Počkej Gile." řekl najednou Sel a zastavil svého koně. Gil hned zastavil taky.
"Co se děje?"
"Nekdo je před námi...a nemyslím, že by to mohl být přítel." řekl a zamračil se k místu, kde cítil přítomnost toho člověka.
"Jasně že tu někdo bude, vždyť se blížíme k sídlu toho hajzla." řekl Gil.
"Jsem sice rád, že se už raduješ ze života ale mohl bys tuhle situaci, prosím, brát míň optimisticky?" zeptal se ho vážně. Gil ho takhle ještě neviděl, začínal ho děsit. Radši ho deta poslechl.
"Co mám udělat?" zeptal se.
"Jen se drž zamnou." odpověděl Sel.
Po jeho slovech opravdu vylezlo "něco" zpoza stromů.
Kůži to mělo černou, oči také. Ještě z toho kapal sliz (no jo, moje bujná fantazie dokáže stvořit pěknýho slizáka xD). Bylo to zhrbené a šíleně hubené.
"Eehh...neříkal jsi, že je to člověk?" zeptal se pochybně Gil.
"Tak živá bytost no, to je skoro stejný." řekl a usmál se na Gila.
"Fajn, umím bojovat s mečem, tak bych ti mohl pomoct a Zo taky." řekl už o něco vážněji.
"Ne, nechci aby ses zranil. Budete tu pěkně čekat. Takovej slizoun nic není. Za pár vteřin je po něm." mrkl na něho a seskočil z koně. Gil přikývl a zavedl Zoa co nejdál od místa boje.
Sel se vrhl na to slizké něco plnou silou. Chtěl ho seknout mečem ale ono se to jeho ostré čepeli hbitě vyhnulo. Než se Sel stačil otočit, už tomu slizounovi vzpláli ruce stejně černými plameny, jako jeho celé tělo. Natáhl paže a černé plameny vzšlehly směr Sel. Ten se jim bezchybně vyhl ale pronásledovali ho dál.
Sel natáhl ruku a vytvořil bílý štít, který plameny dokonale pohltil.
Ale slizák se nedal odbýt, vytvořil si z toho ohně bič a začal jím po Selovi šlehat. Sel se snažil bič přeseknut svým mečem, který začal zářit mírně bílým světlem. Nedařilo se. Paže té věci byly hodně mrštné. Zdálo se, že vůbec nemá klouby.
Zlehka to potřáslo rukou, ve které svíral bíč a ten ještě víc splál a zasáhl Sela do tváře.
"Seli!" vykřikl Gil a chtěl se za ním rozběhnout, když v tom ho pohltila šílená bolest v hrudi. Klekl na kolena a zavřel oči. Pomalu ztrácel vědomí. Pak se ztratil.
Neomdlel. Proměnil se. Když otevřel oči, šíleně zařval.
Sel i ten "to něco" se na něho podívali.
Využilo to situace a černým plamenem probodl Sela skrz naskrz.
Gil vykřikl. Nejvíc jak dokázal a rozběhl se proti tomu. Nabral největší rychlost, jakou jen dokázal, až ho nebylo skoro vidět a sekl to do břicha. Svalilo se to na zem.
Gil rychle Sela popadl a položil ho k oboum koním.
"Vyvinulo se to líp, než jsem si myslel." zazněl za ním mužský hlas. Naštvaně se otočil ale ani to nestačil zareagovat a muž na něj vystřelil síť. Gil se ji snažil rozříznout nehty nebo prokousnout zuby. Nic nešlo. Muž k němu přišel a jedním pohybem ruky se síť i s Gilem začala vznášet. Potom něco zašeptal a zmizel.
"Čaroděj nebude dělat problémy." zasmál se a zmizel taky.

Jeho tělo sužovala hrozná bolest. Jakoby se všechno v něm začalo pálit. Najednou ale ucítil něco chladného a tak otevřel oči.
"Yeasmine." zašeptal ke svému jednorožci. Právě ho léčil svými slzami. Jednorožců, co uměli aspoň trochu léčit slzami bylo na světě málo. Sel si však Yeasmininu pozornost získal hned, jak jí ukázal že se nemá čeho bát.
Sel už mohl se mohl pohnout. Tak první co udělal bylo, že Yeasmine pohladil po jejím sametovém nose.
Trvalo asi ještě hodinu, než Yeasmine Sela kompletně uzdravila.
"Dobrý Yeasmine, to stačí. Už jem v pořádku." řekl Sel, něžně ji od sebe odstrčil a vstal. Hned si vylezl na Zoa.
"Zo, chci zachránit Gila. Jestli ho, prosím, cítíš zaveď mě k němu." zašeptal mu.
"Promiň Yeasmine, ale pro tebe je to tu už nebezpečné." řekl a jedním máchnutím rukou přenesl Yeasmine do svého zámku.
Zo se rozběhl jak nejrychleji mohl. Sel se divil Gilovi, jak to na tak tvrém zvířeti může celé dny vydržet. Asi už byl na to zvyklý.
Běželi přes zbývající les, než se ocitli ve vyprahlé pustině. Všude samé kameny, spálená zem nebo rostliny. Vypadalo to opravdu zuboženě.
"Takže jsme tady...tady sídlí Lebdoné..." šeptal si pro sebe. Potom nastavil ruce před sebe. Prsty nakreslil do vzduchu pár těžkých znaků a přitom něco mumlal. Nakonec spráskl ruce a Zoovi se utvořila křídla. Stejná jak jeho kůže.
"Leť Zo." řekl mu a Zo ho poslechl. Vzlétl a letěl přímo k zámku. Kolem toho chvíli kroužil, než ucítil svého pána a pak správně vletěl do okna vysoké věže. Porazil přitom dva strážné takže už se jimi nemuseli zabývat.
Gil ležel na zemi.Už byl zase proměněný zpátky to své podoby. Sel rychle seskočil se Zoa a utíkal k mřížím.
"Gile! Gile! Sakra Gile!" křičel na něho. Ale Gil se ani nehnul. Sel se soustředil a zachvíli jeho ruka začala zářit červeně. chytl mříže a zatáhl, vytvořila se díra, kterou mohl proklouznout dovnitř.
"Gile!" utíkal k němu a chytl ho do náručí. Otočil si ho obličejem k sobě. Gil se malinko zamračil a hned poté pomalu otevřel oči.
"S-Seli...Seli!" vyřikl a objal ho.
"Bál jsem se, že se ti něco stalo! Jsi v pohodě?!" ptal se ho.
"Jo, nic mi není. Ale teď musíme vypadnout." řekl Sel a podíval se na něj. Gil se natáhl a políbil ho. Sel to nečekal, tak se nachvilku zarazil. Hned ale začal polibky příjmat a oplácek.
S vědomím, v jaké situaci teď jsou se od něho odtáhl a chytl ho do náruče.
"Co to děláš?" zeptal se ho Gil.
"Jestli chceš, můžeme v tom pokračovat jak dlouho chceš, ale teď musíme vypadnout." řekl a vylezl tím otvorem v mřížích, který udělal. Posadil Gila na Zoa a potom se na něj sám vyšplhal.
"Zo, leť co nejrychleji do lesa, než to zjistí." zašeptal mu Sel. Zo se vznesl a letěl s nimi do lesa.
"Jak to, že ti Zo rozumí?" zeptal se ho Gil.
"Já nevím, možná nás chce zachránit." řekl mu. Už byli nad lesem.
"Zaleť trochu hloubjeji, ať nás nenajdou." řekl mu. Zo leťel ještě o kousek dál a potom konečně přistáli.
"Udělám nám barikádu." řekl Sel.
"Zoovi zvlášť." řekl Gil.
"Proč?" zeptal se Sel.
"Chci pokračovat." řekl šibalsky.
"Ahá, jo takhle." zasmál se a udělal Zoovi barikádu zvlášť. Ta nebyla tak bezpečná jako ta, ve které byli Sel a Gil. Zoa šlo přes ni vidět, ale byla dost pevná na to, aby ho tu jednu noc ubránila.
Potom Sel udělal ještě jejich barikádu.
"Nejsi moc vyčerpaný?" zeptal se ho Gil.
"Ne v pohodě. Yeasmine mě vyléčila, takže se mi vrátili všechny mé síly." usmál se, "a ty nejsi unavený, zase ses proměnil."
"Já...zase...?" vydechl.
"Ale teď se o to nestarej." řekl Sel a povalil ho na zem.
"I když to byla jen chvilka, šíleně se mi stýskalo. Šíleně jsem se o tebe bál." řekl Sel a políbil ho. Líbal ho tak vášnivě jak jen dokázal. Gilovi stekl pramínek slin až k bradě. Sel nachvíli přestal a pěčlivě ji slízl. Potom mu začal dávat letmé polibky na oči a cumlat jeho řasy.
"Bál jsem se o tebe..." vydechl Gil a dal si ruce na jeho záda. Sel se jen usmál a z obličeje přejel na krk. Ten dlouho laskal. Potom Gilovi pomalu svlékl košilku. Pořád mu ale líbal krk.
Tentokrát si dával záležet. Mohl zemřít...zaslouží si to.
 Jazykem si udělal cestičku z krku až k jeho prsním svalům. Začal mu kroužit kolem bradavek. Gilovi ihned naskočila husí kůže a bradavky ztvrdly.
"Ta se teda necháš vzrušit brzo." zasmál se Sel.
"No a...!" vydechl Gil a začervenal se.
Sel si uvědomil, že už má taky rozeplou košilku. Ani nevěděl jak mu ji Gil rozepnul. Za odměnu mu začal dráždit bradavky. Napřed je jen cumlal, po chvilce přidal jazyk a tím z Gila dostal lehké vzdecy. Nakonec je trochu zkousnul ale hned se přesunul níž. Vyslíkl mu kalhoty ale jeho údu se vyhl. Začal ho líbat na citlivých místech vnitřní strany stehen. Gil sebou malinko škubal a vzdychal.
"Seli..." vydechl.
"No?" pozvedl hlavu a usmál se.
"Sundej si taky kalhoty. Je mi trapně." řekl.
"Jo, jasně." zasmál se a sundal si kalhoty taky. 
Opět se ponořil do zkoumání Gilova okolo-přirození (nevim jak t popsat, sama se tomu chlámu xD). Gil vzdychal a byl vzrušenější a vzrušenější. Sel se na něho podíval. Jeho obličej byl plný touhy. Ani Gil, ani on už nechtěli na nic čekat. Sel si začal pohrávat s jeho žaludem. To byl jeho první krok. Potom zajel na žalud jazykem. Gil vykřikl a snažil se v sobě potlačit brovské množství vzduchu, které se mu dostalo do plic. Proto rychle vydechoval a pomalu ale dlouze, se nadechoval.
Sel vzal Gilův úd do úst celý. To už Gil nevydržel a s nádechy a výdechy přibyli ještě mírné stený. Sel zrychlil pohyby.
"Seli...já...už budu!" vykřikl a vyvrcholil Selovi do úst. Sel všechno poslušně spolkl a seště slízal nějaké pozůstatky bílích skvrnek.
"Teď su na řadě já." řekl Gil.
"Ale co tak najednou."
"Bál jsem se o tebe. Málem jsi umřel jak tě projel tím ohněm! Taky si to zasloužíš." řekl Gil a malinko se začervenal.
"Tak fajn." zasmál se.
Gil vzal napřed Selův úd do ruky a prudkými pohyby nahoru a dolu ho dráždil. Když viděl, že už začíná víc vzdychat, automaticky poznal, kdy přibližně vyvrcholí a pustil ho. Potom mu jemně začal hladit žalud. Chvíli si tak hrál a pak si ho ponořil celý do úst. Napřed pomalé pohyby, potom následovaly rychlejší, rychlejší až už se Gil nekontroloval a Sel zanedlouho vyvrcholil. Gil mu očistil jeho celé tělo.
Gil si lehl a Sel mu jemně roztáhl nohy od sebe. Podepřel Gilovi kolena a začal do něj pomalu vnikat.
"Po...pomaleji...bolí to..." vydechl Gil a zároveň, i když nechtěl se mu ven do očí prodraly slzy.
"Gile...já přestanu, když tě to tak bolí." vydechl Sel a jemně mu utřel slzy z každého oka.
"Ne! nepřestávej...nezáleží ne tom...jak moc to bolí...já jsem šťastný...když jsi tu ty...cítím se příjemě...Nezáleží jak moc...budu brečet, ale...nepřestávej...prosím!" vydechl Gil a poté vykřikl. Sel začal pomalu přirážet, i když v něm nebyl úplně. Napřed to byli lehké, pomalé, ne moc prudké pohyby. Poté přirazil prudce až na doraz ale pořád přirážel pomalu. Oba dva už se nemohli ubránit svým pocitům a oba dva už z plných plic vykřikovali. I když to bylo jen pomalé přirážení.
Sel popadl Gilúv úd a začal ho znova třít, zároveň začal přirážet víc a pohyby byli prudší.
"S-Seli!" vykřikl Gil.
"Ano?" vydechl Sel.
"Mi...luju tě!" vykřikl, "strašně...moc!"
"Já tě taky...miluju...Gile!" vydechl.
Sel se usmál, trochu se zohl a políbil ho. Byl to ale hodně mokrý polibek, protože zachvíli už oba měli plá ústa slin toho druhého.
Sel se pak od něho odlepil a slastné výkřiky obou dvou ještě zesílili.
"Já...už...budu!" vykřikl Gil a bílá sprška pokryla celé jeho tělo. Sel ještě chvilku přirážel, Nedal Gilovi pokoj. Chcěl se taky uspokojit dosyta (to zní fakt divně :/ ). Jeho chtíč už mu začínal lízt na mozek a už se přestal ovládat. Přirážel víc a rychleji. Oba začali vykřikovat jak jen nejvíc mohli.
Potom Sel konečně vyvrcholil a pohyby ustaly. Sel vyklouzl z Gila a lehl si na něj.
"Jsem šťastný." řekl Gil a zavřel oči. Sel se na něho podíval. Už byla chladná noc a oni se museli uklidnit a chladivá noc jim v tom jen pomáhala.
"Jsem rád, že jsem tě poznal. Miluju tě, šíleně moc." řekl mu.
"Taky tě miluju a určitě víc!" zasmál se šibalsky a natáhl se k němu a lehce ho políbil.
"Zítra půjdeme pro jedinou látku která chybí k protijedu. Chci ti jen říct, že to nemusíme přežít."
Gil se podíval na oblohu a usmál se.
"My vyhrajeme, určitě."Fuuuááá sem vyřízená...tři hodiny psát tuhle povídku (má zlá polovička Eyra uvnitř mě říká: Můžeš si za to sama blbko, odpoledne ses neměla ulejvat s yami no matsuei a měla si psát! já: no jo, no jo xD xD). Gomen za chyby ^-^. Tak jo. Řeknu vám svůj plán. Tak buď příští dílek bude rozhodující bitva ale bez ničeho perverzního, nebo to příští bude už poslední díl ale extra dlouhej a chtěla bych tam použít tu nejzvrhlejší, nenechutnější, nejlepší a nejvíc sexy milostnou scénku. Ale po téhle už fakt nevim co vymyslim a bude to trvat minimálně měsíc. Tak si vyberte. xD. Ježiši...co semnou dokáže udělat pár yaoi povídek a pár yaoi mang na téma Naruto nebo Bleach xD sem nazbírala zase spoustu informací (Eyra: debile! vždyť už si jak Jyraja! já: ser na to! xD xD). Tak ahoj u dalšího článku xD !! Arigatop za čtení ^-^...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hankí Hankí | 29. května 2010 v 0:30 | Reagovat

no super povídka, jako vždy a prosila bych prosím pokračování ve verzi dlouhé a s hodně zvrhlými scénkama XD

2 Sawae Fue Sawae Fue | Web | 29. května 2010 v 0:32 | Reagovat

arigato!! a psala sem že chci napsat tu nejzvrhlejší, nenechutnější, nejlepší a nejvíc sexy milostnou scénku nakonec takže se pokusím to napsat ale bude to dlouho trvat než zas něco vymyslim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters