Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Květen 2010

Tsuzuki a Hisoka

31. května 2010 v 22:40 | Sawae |  yami no matsuei obrázky
Včera sem na to zas hleděla a zas sem kopčila ^-^ tak si užívejte obrázky Tsuzuki/Hisoka xD ale nedám vám jich sem moc, aby to vyšlo ještě na další, zítřejší várku xD xD

Tsuzuki a Hisoka


Můj první diplomek

31. května 2010 v 20:03 | Sawae |  DIPLOMKY
Ohayou! Tak, vlastním první diplomek za mojí první bleskajdu xD tak joo...vyžádala sem si Hitsugayu...kňááá xD xD ♥

diplomekarigatóó! nevim  jestli si tohle přečteš ale arigatoo!! ♥

♥Moje 2. SB♥

30. května 2010 v 19:01 | Sawae |  SB

Její blogísek je →ZDE←

diplomek od ní pro mě:
diplomek


diplomek odemě pro ní:

diplomek


Arigato, moc. Je šíleně kawaii ♥♥

Hisoka

30. května 2010 v 16:30 | Sawae |  yami no matsuei obrázky
První várka obrázků s Hisokou ^-^. Těšíte se na červenajícího-se Hisoku? tak si nechte líbit... xD
Hisoka

AMV- Soul and Maka

30. května 2010 v 1:17 | Sawae |  videa3

Já sem hrozná citlivka, fakt. I tohle blbý tříapůl minutový video mi vhrklo slzy do očí xD xD xD no jo no, co se dá dělat xD. Písnička k tomu je bring me to live a doporučuju si pustit hudbu xD...ale zase sem se podívala na spousty, spousty spoilerů...:( xD. Moje chyba, moje chyba...xD

enjoy!!


Tsuzuki

29. května 2010 v 23:07 | Sawae |  yami no matsuei obrázky
Ách joo...já z toho yami no matsuei fakt nemůžu. Přesněji řečeno, nemůžu z Tsuzukiho. Opravdu závidim Hisokovi a přála bych si být Hisoka xD xD xD. (Eyra: už sem hoď ty obrázky, doprdele! já: no jo ježiš, klid. Nemůžu si trochu zasnít? Eyra: snít o tom že si kluk a táhneš to s klukem? jo, pěkný já: sklapni!).
Tak jo, obrázky Tsuzukiho jsou tui a počítejte z hromadou jeho úsměvů ááá *nosní kolaps!! (nemáte kapesníček?) xD*

one eye close xD

Hisoka Kurosaki

29. května 2010 v 22:43 | Sawae |  Yami no matsuei-postavy
Hisoka
Základní znaky:

oči: sitě zelené (^-^)
vlasy: světle hnedé
zajímavosti: Hisoka je začínající shinigami. Dokáže vidět pocity a city ostatních. Taky dokáže vidět něčí minulost i když on si na tu svou nepamatuje.

popis: Tak, začnu tím jeho příjmením. Já vím že se to k ději moc nehodí ale hned když jsem uviděla cely jeho jméno, musela sem si vzpomenout na Ichiga xD.
No, tak dost rozplývání...k ději!
Hisoka je od začátku dost odtažitej a chladnej. Taky mluví jako kdyby přečetl milion knih. Moc se neusmívá. Já si moc neuvědomuju ani kdy jsem ho viděla smát se. Ale pokud se bude smát, skopčim si ho a dám vám ho sem na blog (to je slib!) xD.
Hisoka měl blbou minulost. "Jistý člověk" ho zavraždil. Nejdřív ho ale....no prostě mu udělal něco hodně zvrhlího. Víte kam tím mířím...No a to způsobilo, že i po smrti má na těle jakysy červeny znaky, ktery zmizí jen po smrti té "jisté osoby". Hisoka se mu chce pomstít a sám ho zabít. Proto se přidal k shinigami.
Jeho pracovním partnerem je Asato Tsuzuki. Zezačátku ho nesnáší protože cítí jeho pocity a ty jasně naznačovaly, že ho Tsuzuki nesnáší. O opaku se přesvědčil, když ho Tsuzuki zachránil. Pak souhlasil se spoluprácí i na jiných případech (áá těšte se na to, jak se bude červenat. Když se Hisoka červená je strašně kawaii ♥).
Je hodně citlivej. I když to tak nevypadá, je citlivej.
Jo, teď sem si vzpoměla, že má šestnáct. Je jeden z nejmladších shinigami na Chugotcho.
Dobře ovládá pistole, pečetící schponosti a později bude umět s mečem.
Nedokáže si říct, co chce. Zamiloval se do Tsuzukiho (myslim) od úplnýho začátku. Jen si to nechtěl přiznat. (SPOILER!! : Když ho totiž ten "jistý člověk" zase zajal, přemýšlel o Tsuzukim. Tsuzuki ho potom přišel zachránit ale protože jeho bariéra praskla pod nátlakem jakysiho modryho ohně, zachránil Hisoku a propůjčil mu své síly ^-^).
I když se chová jak ledovec, je citlivej. Opravdu je hodně citlivej a pro přátelé se klidne vrhne do ohně. Třeba Tsuzukiho zachrání i když přiom málem oba umřou (no, když sou shingami, tak asi ne ale já to tak brala xD).

Tak, nevim co vám o něm mám ještě napsat. Tenhle popis se mi líbi víc než ten Tsuzukiův...ach joo xD. Jinak ale Arigato za čtení :).


  

Asato Tsutzuki

29. května 2010 v 21:09 | Sawae |  Yami no matsuei-postavy
Tsuzuki

Základní znaky:

oči: fialové
vlasy: hnědé
zajímavosti: Ovládá moc dobře schopnosti Shinigami. Umí vyvolat Suzaku nebo Bílého tygra, taky umí dělat bariéry.

popis: Tsuzuki má podle mě nejlepší vlastnosti z celýho seriálu. Já z něho nemohla hned. Tak jo, jak to popsat abych ho přesně vystihla...Umřel ve 26 letech na nějakou nemoc a začal pracovat jako shinigami.
No tak především miluje sladkosti. Je to hlavní postava seriálu. Ta nejhlavnější, protože všechny ty problémy co budou dít, se budou jednat hlavně kvůli němu. Není to záporná postava ale záporná postava ho bude chtít získat proto se to bude dít kvůli němu.
Tsuzukiho schopnosti jsou velmi vyspělé. Taky shinigamiho dělá už dlouho. Umí vyvolat Suzaku, Bílého tygra a dokonce i ohnivého draka, kteří ho ochraňují (ale taky ho málem zabili...:/). Dokáže udělat bariéry a spoustu dalších útočných sil, pomocí lístečků které nosí u sebe. Obvykle je to on, kdo na něco přijde, dá věci do pořádku nebo zachraňuje.
Obyvykle se chová celkem potrhle. Když se jedná o jídlo, je vy svym živlu. Pořád má úsměv na tváři a snaží se všem pomáhat. Nikdo v jeho spolupráci nevydržel dlouho. I když má přátele, trvalého partnera...pracovního xD...si nikdy neudržel. Dokud se neobjevil Hisoka (o něm pozdeji :)).
Všichni co ho znají, ho mají, dá se říct, rádi i když třeba Hisoka ho zezačátku nesnášel nebo Hijiri, to bylo to samý. Tsuzuki se potom do Hijiriho zamiloval (pozor, spoiler!!: bylo to v příběhu o psím démonovi, kde Tsuzukiho ten démon posedl a říkal mu: "Kvůli mě zabiješ toho, kterého miluješ svýma vlastníma rukama." a pak napadl Hijiriho.) Když ale byl Hijiri mimo ohrožení a vrátil se do normálního světa, Tsuzuki ho už nemohl vidět, že? tak se pak zamiloval do Hisoky xD. (to jsou mi věci xD xD).  
No, ale když se naštve, nebo je někdo z jeho blízkých v nebezpečí, dokáže pěkně vybuchnout a v tu ránu se chovat jak ledovec. Je hodně horkokrevný, to znamená že ho rozčílí a maličkost.
Jeho partnerem (jako pracovně, si hned nemyslete xD) je Hisoka Kurosaki (jo, hned sem si vzpoměla na Ichiga xD). Spolupracují dobře, ale tím, že se Hisoka neustále chová chladně, tak se spolu moc nebaví (musíte si počkat až na poslední dva příběhy abyste viděli Hisoku trochu víc otevřenějšího xD). Tsuzuki totiž pomohl i Hisokovi na začátku a od té doby spolu dobře vychází (ach jo, plácám tu samý věci pořád dokola...gomen !!).
Takže co je na Tsuzukim asi nejlepší. Podle mě má úžasný oči. Takový fialový oči bych chtěla taky. Pak jeho vlastnosti. Dokázat se smát třeba i v nebezpečí (když se snaží někoho rozveselit), to bych já asi nedokázala. Popravdě v anime sem neviděla nikoho, podobně dospělýho, takhle usměvavýho a zamilovanýho do jídla xD. Taky se dokáže obětovat pro přátele (hlavně pro Hisoku...xD).
Ách joo...já už nevim co o něm napsat. Tenhle popis je šíleně chaotickej! to je strašný ale jak chcete precizně popsat někoho z 13-ti dílnýho anime? fůůááá tohle je všechno co vim o něm. Na co si nejlíp pamatuju jsou ty jeho úsměvy xD ještě k tomu ho daboval nějakej kluk s hodně příjemným hlasem kterej se k němu fakt hodí...ách jo...já z něho fakt nemůžu xD později budou nějaký fotky a arigato za čtení xD...

Navždy...4.díl

29. května 2010 v 0:04 | Shizu-chan |  Navždy...
Konnichiwa! doufám, že jste zase nečekali moc dlouho. Jestli se vám tahle povídka líbí, strašně vám děkuju...ááách joo, jen mi dochází nápady...Samozdřejmě nedoufám, že se bude líbit všem protože sem amaterská písalka BL povídek...xD no, ale abych pravdu řekla, zrovna v Navždy...všech dílech mám precizně popsaný...no jak to vyjádřit...zvrhlý věci xD !! když sem si to četla znova (já si vždycky před spaním něco přečtu a protože už sem nevěděla co si mám číst, tak sem se rozhodla pro tohle xD) tak sem na to fakt čučela...xD ne že bych se nějak chválila, to ne.
  V tomhle díle chci uvést první bitku (ty mi ale nejdou vůbec popsat...:/) a řeknu vám, půjdu na to tvrdě. Nebudu se držet zpátky! (začínám mít magořinu z toho, že nemůžu nic vymyslet...tak to bude asi trochu kratší neva?) a taky už konečně jednou chci napsat tu nejzvrhlejší, nenechutnější, nejlepší a nejvíc sexy milostnou scénku! ááááá (nosní kolaps...:/ xD) !!!...stejně se mi to nepovede...(protože tu plánuju až na poslední díl xD ale bude tu perverzňárna xD)

YAOI!!! BACHA!! MILENECKÝ VZTAH MEZI DVĚMA MUŽI. KOMU SE TO NELÍBÍ, AŤ PŘEPNE JINAM. (+18)

celý článek ↓

Obrázky→Soul přímo z anime

28. května 2010 v 21:47 | Sawae |  obrázky3
Ohayou! speciálně sem skopčila dneska nějaký fotky Soula ^-^ nemůžu si prostě pomoct. Je tak kawaiii ♥♥

Soul

Maka Albarn

28. května 2010 v 11:57 | Sawae |  postavy3
Maka Albarn

základní znaky:

oči: zelené
vlasy: blond
zajímavosti: maximálně chytrá, druhá, později první nejlepší ze třídy

popis: Maka Albarn je hodně chytrá dívka. V první polovině seriálu se stala nejlepší studentkou třídy. Za vzor si bere svou matku, která byla taky nejlepší ze třídy a byla natolik dobrá, že z jejího (perverzního xD) táty udělala Kosu smrti.
Maka je na svého otce přímo alergická. Jednak proto, že se k ní chová jak k malé holčičce, což ona už není. Hlavní důvod je ale proto, že její táta laškoval se všema ostatníma, jen Maku a její mámu přhlížel. Od té doby ho ignoruje a chová se jak ledovec. Pořád mu ale poslušně říká "papa" xD.
Nevím, jak vám mám popsat všechny dobry Mačiny vlastnosti. Myslím že hlavní je, že dokáže pro své přátele udělat cokoliv. Přijala i dokonce černou krev aby zachránila Chronu.
Na své přátele má hodně dobrý vliv a všichni ji pomaličku začnou mít rádi.
Maka je uživatel a její zbraní je Soul, který se dokáže proměnit v kosu. Mají spolu velmi dobrý vztah. I když si myslela, že je to jenom nějakej pošuk, tak se i tak stala jeho uživatelkou. Od té doby jsou fakt pořád spolu (teda myslím...když spolu i bydlí...xD)...
Maka nechce Soulovi nějak ublížit nebo nechce, aby se mu něco stalo při boji. Proto párkrát odmítne se jím (když je proměněný v kosu) bránit. Ale Soul ji pak stejnak chrání...(bože já mám pocit jako bych tu psala nějakej románek xD). No ale když Soul jaksy nemyslí a zase dělá ze sebe drsnýho drsňáka a plácne něco, co se Mace nelíbí, tak ho třískne knížkou do hlavy xD. 
Maka má i své vlastní schopnosti. Například od bitvy s dr. Steinem (snad je to dobře xD) se naučila vidět duše. Od své matky zdědila "frekvenci na démony" a od svého otce některé vlastnosti kosy smrti. Taky ovládá hon na čarodějnice, kterou dokáže udělat jen se spojením duší se Soulem (je to spojení? já nevim já to zapoměla gomen...).

Tak jo. Stačí? poznali jste v tomhle popisku trošilinku Maku? doufám že jo ^-^.

Arigato za čtení !!

Soul Evans

27. května 2010 v 17:14 | Sawae |  postavy3
Konnichiwa! Tak, jako prvního na popisek postavy jsem si vybrala Soula (chudák...ten bude podemnou trpět xD) áách joo recenze ani popisy mi nikdy moc nešly...tak mějte semnou slitování...přimhuřte pro mě očka, prosím vás.

soul evans

Nemůžete si ho nikdy splíst...


Základní znaky:

oči: červené
vlasy: bílé
zajímavosti: má špičaté zuby, skoro pořád nosí čelenku, oranžová bunda se znakem duše, od druhé poloviny seriálu bude mít černou čelenku, oranžové triko, a černou bundu

Popis: Soul Evans je hlavní hrdinou celého anime, podle kterého se tak i jmenuje. Pokusím se vám popsat jeho charakter ale protože se v něm ani já moc nevyznám, tak nevim no...Takže jeho hlavním cílem je být "cool" a proto se ani moc neučí nebo netrénuje. Není to totiž podle něho pro frajery jako je on. Obvykle se chová chladně a moc se neusmívá. Má neustále ruce v kapsách a chodí mírně shrbeně. Ale i když se takhle někdy chová, má své city.
Jeho uživatelem je Maka Albarn. Z toho vyplívá, že Soul je zbraň. Přesněji kosa, kterou dokáže ovládat jen Maka. Jsou skvělá dvojka (a taková dvojka, které já fakt fandím a kterou sem si fakt oblíbila ^-^). Chce se stát zbrní Shinigami což je Kosa smrti. Na to ale potřebuje 99 duší kishinů a 1 duši čarodějky (a málem se mu to už podařilo).
Na Mace mu hodně záleží. Jsou dobří kamarádi i když někdy se to fakt bez nějakýho toho praštění nebo urážky neobejde. Když se pohádají nebo cokoliv si udělají, nevadí to, když je Maka v nějakým ohrožení. To už se Soul přestane chovat jak drsňák a neváhá klidně za ni položt život.
Podle mě je Soulův charakter dost chaotickej a nikdo ze začátku nebude vědět, co si o něm má vlastně myslet.
Jeho nejlepším kamarádem je Black Star. Myslím, že se bude později kamarádit i s Kidem...u mě to zatím tak nevypadá xD.
Tak jo, co bych vám o něm ještě řekla...jo! nechci tu psát spoilery ale ono to jinak nejde. Když jednou Maka se Soulem bojují proti Chroně, dostane se do Soulova těla černá krev. To se projeví tak, že Soul bude v podvědomí v temnym pokoji, kde je ve společenskym oblečení (nevim jak to popsat xD) a je tam starej gramofon kterej hraje šíleně děsny stary melodie. Objeví se tam i jakejsy démonek kterej ho bude přemlouvat, aby se přidal ke zlu ale víc neřeknu ^-^.

Tak jo, myslim že to k Soulovi stačí. 
                                                     Arigato za trpělivost a přečtení!  

rozcestník Soul eater

27. května 2010 v 13:46 | Sawae |  Soul Eater
Božínku, mě ty rozcestníky fakt jednou zabijou xD tak jdu na to!!

Soul eater
řetězák Naruto

26. května 2010 v 23:52 | Sawae |  Ostatní
Sakra já ty řetězáky nějak žeru...ale tohle je poslední tak nešilte xD


řetězák Bleach

26. května 2010 v 17:43 | Shizu-chan |  Ostatníí
Aby se neřeklo, musím dát zdroj. Mě je to takový blbý kopírovat něco z ostatních blogů ale mě se tohle fakt líbilo takže odkaz je →ZDE←.

Takže jdu na to xD


Nová technika

25. května 2010 v 0:22 | Sawae |  jednokapitolovky shounen-ai a yaoi
Tak z tohohle sem nemohla ^-^

click on "celý článek"


můj další výtvor-Yuki and Shuichi

24. května 2010 v 13:34 | Sawae |  moje výtvory
Ohayou! tak, včera sem od já nevim asi 21:30 do 23:30 kreslila Yukiho a Shuichiho. Je to můj úplně první shounen nákres. Jen mě trochu mrz, že sem nedokázala moc vystihnout Shuichiho výraz ale Yukiho to aspoň připomíná ^-^ vzorovej obrázek mám tady na blogu tak se můžete mrknout!  xD ale originál je samože hezčí!

yuki and shuichi

řeknu vám, nakreslit ty vlasy bylo šílený, i oči byli šílený a Shuichiho pusa taky. Ale úplná katastrofa byli Yukiho ruky...to už nikdy nechcu!! a taky šílená otrava byl ten nápis na Shuichiho tričku...!!

Tsuzuki and Hisoka

23. května 2010 v 11:11 | Sawae |  Yami no matsuei-videa
O-hayou! mám tu pro vás jedno z mála videí na youtubku xD ale krásný *rozplývá se* asi se na to yami no matsuei kouknu znova a nakopčim vám nějaký fotky ^-^ (to není záminka xD)

Doporučuju pustit si to z hudbou a taky je to shounen-ai takže ti co neví co to je, tak se na to radši nekoukejte (já vim že sem s těma upozorněníma otravná ale musim...xD)Jenom pro zajímavost, bude v tom vystupovat ještě jeden kluk, bude mít tmavší vlasy než Hisoka. Poznáte ho podle toho, že má ty vlasy podobné barvy jak Tsuzuki. Jen abyste věděli že to není Hisoka...:)

Recenze yami no matsuei

22. května 2010 v 20:20 | Sawae |  yami no matsuei-recenze
Tak jo, jen tak z nudy sem se dívala na youtubejenže úúplně náhodou sem zase najela na shounen-ai a yaoi videa nooo a tak sem úúplně náhodnou našla tohle anime. Teď asi před půl hoďkou sem se na to dokoukala a můj názor? "úžasný, skvělý, přesně pro mě, kňááá, znova, znova, znova!!!" xD xD Fakt nemám slov...xD tak jo, pustím se do recenze...:)

dílů: 13

žánr: shounen-ai, horor, fantasy

název v ajině: descendants of darkness (najdete víc informací a dílů ;))

Ocitáme se v takzvaném Meifu. To je země mrtvých...(jojo další anime s shinigami ^-^). Je k nerozeznání stejnej jak náš svět. Taky je tam k nerozeznání stejná budova, Chugotcho, podobná našem soudům nebo úřadům. Je to vlastně něco podobnýho. Tady se vyšetřují předčasná úmrtí nebo příliš dlouhé životy (jo, tady ti shinigami pracujou :)). Shinigami jsou potom vysláni do našeho světa aby případ vyšetřili.
Tak, dostáváme se k hlavním dvoum postavám. První, který je tam od úplného začátku je Tsuzuki. Šíleně optimistickej, neustále se usmívající a ktomu milující jídlo (já z něho nemohla *nosní kolaps* ^-^). Další je začínající shinigami Hisoka. Hisoka se chce pomstít za to, že ho "jistý muž" zabil. V tomhle anime se totiž můžou stát shinigami jen ti, kteří ještě můžou zasahovat do světa živých. Hisoka je pravej opak Tsuzukiho. Chladnej, nic neříkající a vůbec se neusmívá (ale má nádherný zelený oči ^-^). 
Ale nebylo by to jen tak, kdyby se neobjevil doktor Muraki, jehož uvidíte hned v prvních třech kapitolách. Bude to takovej ten úhlavní nepřitel...No a ještě k tomu nám s těmahle třema nám vznikne milostnj trojúhelník=Muraki chce Tsuzukiho a Tsuzukiho bude chtít po nějaké době Hisoka (a až to konečně začne ukazovat asi se budete rostíkat ^-^)

♥♥♥♥♥♥


Yami no matsuei má 13 dílů, z čehož jeden příběh jsou tři díly. Až na poslední, ten má čtyři. Je to opravdu shounen-ai i když to zezačátku tak nevypadá a i když tam bude Hisoka jednou brečet kvůli jedné holce. Ale je to opravdu shounen-ai takže se nenechte odradi. Taky vám nedoporučuju hledat milostný videa na youtube protože tam stejnak nic není. Dala jsem tomu jednu plnou hvězdičku a druhou v závorce. Je to proto, že v yami no matsuei jsou svým způsobem nějaky polibky...na krk třeba ale nejsou tam zas tak moc dobře vidět. Ale jsou tam romantický objetí ^-^.
Musím upozornit že se jedna o hororový shounen-ai takže tam bude hodně krve. Třeba první případ je o upírech, druhý o psím démonovi, třetí o masakru na lodi a poslední o masakru na Kjótu. Ale nechci vás odradit. Ty nejhnusnější záběry tam jsou ukázaný jen ve stínech takže se není čeho bát xD.
To, co mě na tomhle anime překvapilo byla kresba...kňáá...kdyby rodiče něco nenamítali, už by Tsuzuki s Hisokou byli pěkně přišpendlovaní na mojí nástěnce ^-^ !!
No, co dál říct...prostě vám to 100% doporučuju protože je to fakt sugoi! Ty příběhy sou dobře propracovaný a všechno dává smysl...jen je tu jeden háček=aspoň základy ajiny...no ale pokud neumíte můžete použít překladač a jednoduše si ty věty přepisovat...fak to ale stojí za to.
Takže si užijte koukání ^-^.
TsuzukiHisoka
                       Tsuzuki   ^-^                                                                              Hisoka ^-^free counters