Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Sukisyo

26. března 2010 v 15:19 | Sawae |  Sukisyo
Tákže, po těch dvou 'hrůzách' jak byli Enzai a Okane ga nai je načase, abych přidala něco mírnějšího, že jo hehe xP.

Tenhle příběh se bude točit o dvou klucích (jak jinak že? xP). Jmenují se Sora (modrý vlasy) a Sunao (růžový vlasy). Sorovy se v minulosti stala nehoda. Vypadl z okna asi ze třetího patra školy.
Všechno to začíná v Sorově pokoji. Vzbudí ho kluk který si začne dovolovat až moc (myslím že mu začne stahovat kalhoty...xP) představí se jako Ren a žádá aby Sora přivolal někoho jménem Yoru. Sora ho však odstrčí a jde se vyspat jinam.

Sora a Ren

Ráno Sora toho kluka uvidí znovu. Ten však vůbec netuší, že v noci něco takového dělal. A tak se značně znepřátelí. Kluk se představí jako Sunao, ovšem nikdo mu neřekne jinak než Nao (mě se to líbí taky xP). No pak se nám tu objrví (prý) jejich společný nejlepší kamarád Matsuri, který později založí jakousy organizaci, která bude bavit děcka ze školy za nějaký ty peníze. Sora a Nao budou muset dělat tu všechnu špinavou práci za něho (protože je donutil se k nim přidat) a on si bude jen počítat penízky. Ale to je jedno, to moc do toho děje nezapadá.
Nejdivnější je, že Sora i Nao mají jaksy rozdvojenou osobnost. Takže v Naovi se někdy probudí Ren. Ten, co je takový zženštilý, slabý a nejvíc se spoléhá na Yoru. Můžete ho poznat podle rudě červených očí.
V Sorovi zase sídlí Yoru. Ten, co Rana vždycky ochrání. Yoru můžete poznat tak, že má jedno oko modré a to druhé žluté.  
Zženštilý? Ochranář? je to trocu divné jak to do sebe zapadá ne? (nevim  proč se snažim, když vy už to možná tušíte, že?) Yoru a Ran už jsou dlouho milenci. Jak to teda, že se Sora a Nao nemůžou ani vystát?

Ran a Yoru
Pak se nám tu objeví ještě dvě postavy. Doktor Nanani a Sorův opatrovatel a učitel, Shinichirou. Oba dva ví o minulosti Sory. Ví co se stalo a nechcou mu to připomínat.
Dokážete si představit, když se Yoru i Ran probudí dohromady? A jakej mají pak Sora a Nao pocit? Vždycky když se schyluje k TOMU, vždycky je něco vyruší (spadlej budík, nebo někdo vejde) a Sora i Nao se pak divně tváří. Jen jednou se jim to povedlo (a doufám že vás trochu navnadím hehe xP). Jelikož to má ale 3 hvězdičky, je to tam naznačený jen ve stínu. No ale další den jsou z toho jak Sora tak Nao úplně vyřízení xP (sem si myslela že umřu smíchy hehe xP).
Jenže z Naa se vyklube zrádce který se chtěl jen pomstít. Proč? Co se stalo v Sorově minulosti? A jakou souvislost tam má Nao, ten, koho tak moc miluje?

Sora a Nao
Tomuhle anime sem fakt propadla. Má to úžasnej děj (kterej je však taky smutnej a tím nemyslím že dopadne blbě jen, co se stalo Naovi a Sorovi). Je to úžasnej příběh a fakt se mi šíleně líbil. Taky krespa je tam dobrá. Často u těch komických scének jsou ty postavy skreslený (víte co myslim) a úplně se to k tomu hodí. Smát se budete asi u každyho začátečního dílu. Ty poslední už tak směšný nebudou ale stejně. Doporučuju! Mimochodem, děsně se mi líbil Sora. Nao jako taky není špatnej ale Sora se mi fakt líbil hehe.

Sukisyo
All
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hannkí Hannkí | 29. března 2010 v 16:52 | Reagovat

No jo to vypadá na nějakou yaoi nebo shounen ai komedii. Ale stejně ti Japonci maj bujnou fantazii to by u nás nikdo nevymyslel:D.

2 my-perfect-fantasy-world my-perfect-fantasy-world | Web | 29. března 2010 v 21:29 | Reagovat

jo no, já to taky nechápu jako...jak můžou vymyslet něco tak strašně zapletenýho a pak to na konci ještě dává smysl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters