Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Recenze Vampire knight

9. března 2010 v 16:28 | Sawae |  Vampire knight-recenze
Náš příběh začíná ve sněhové vánici. Tou se prodírá maličká dívka. Nic si nepamatuje, je jí zima a navíc se objeví i divný chlápek. Ten se jí dost neobvykle zeptá "Když ses ztratila, mohu se napít tvé krve?" Jasně je to upír.
V poslední chvilce dívenku zachrání kluk, další upír a toho co ji napadl, zneškodní. Přivede jí za ředitelem školy. Školy, kde jsou i upíři i lidé dohromady.

Yuuki Cross, teď patnáctiletá dívka, je adoptivní dcerou ředitele akademie Cross. Její povinností je nejen chodit do školy ale být prefektkou. Jednoduše řečeno, musí chránit tajemství Noční třídy (tam kde jsou upíři) a zabránit žákům z té Denní (lidé) tam chodit.
Jelikož jsou v Noční třídě úžasně krásní zástupci, je to někdy těžké ty všechny oddané fanynky zahnat. V Noční třídě je i Kuran Kaname. Ten vede celou Noční třídu a je to právě on, co Yuuki kdysy zachránil. Yuuki se do Kanameho taky bezhlavě zamilovala.
Yuuki má pomocníka a kamaráda, Kiryuu Zera.
Zero je další adoptovaný ředitelem Cross, když celou jeho rodinu povraždil čistokrevný (k těm rodům se dostanu později) upír. Od té doby je Zero hodně uzavřený a nepříjemný. Má však jedno tajemství...

Jednou se stane to, že jeden z příslušníků Noční třídy, Yuuki kousne do ruky a začne pít její krev. Zero ji samozdřejmě zachrání. Vyždycky nesnášel upíry a nejradši by je všechny povraždil.
Když si to večer Yuuki prohlíží, Zero najednou zneklidní a uteče pryč.
Takže co se vlastně děje?
Yuuki u něho jednou najde pilulky naplněné krví a když se mu chce jít jednou omluvit, najde ho u okna na chodbě. Varuje jí, jenže ona jde pořád dál. Zero se neudrží a...kousne jí.Ano, i Zero je upír. Kousla ho kdysy ta čistokrevná upírka a Zero se tím pádem stal stupněm D.
No, teď se dostáváme ke stupňům.
První jsou čistokrevní. Je to nejmenší skupina. Takovej čistokrevnej upír má obrovskou sílu a jsou strašně urození. Kousnutí od čistokrevného způsobuje, že se taky stanete upírem. Patří tam taky Kaname.
Druzí jsou vznešení. Vznešených je už trochu víc ale není to tak strašný. Vládnou podobnou mocí jako čistokrevní ale jejich kousnutí nic nezpůsobí. Je to většina žáků z Noční.
Třetí skupinou je stupeň C. Jich je ze všech nejvíc. Jsou to obyčejní upíři. Bez moci a bez žádných známek agrese.
Čtvrtou skupinou je stupeň D. Ti se určují podle toho, že kdysy bývali člověkem. Stupeň D musí být pod dozorem čistokrevných a vznešených jinak by se stali stupeň E. Do téhle skupiny patří Zero a ten se těma, jak on říká, parchantama ovládat nenechá.
Poslední skupina je stupeň E nebo stupeň End. Je to poslední fáze, kdy se ze stupně D stane nekontrolovatelná bestie, která nemyslí vlastní hlavou a žije jen pro krev. End je nejhorší skupina ale taky jich není moc.

Toto je tak zhruba...

Už sem psala u Karin, já miluju upíří anime! Navíc, tady byli moooc krásní upíři...aaaa Kaname a Zero kyaaa! hehe na stopro vám to doporučuju. Jsou tu dvě řady. Vampire knight má 13 dílů a Vampire knight Guility(nebo jak se to píše) dalších 13 takže celkem 26 epizod.
Ať se líbí!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hannkí Hannkí | E-mail | 20. března 2010 v 15:18 | Reagovat

No tak to mi musíš poděkovat, když jsem ti to doporičila a tak moc se ti to líbí:D. Popravdě já to taky úplně žeru a shlídla jsem to tak 100x, jaj tak to zas přeháním.

2 my-perfect-fantasy-world my-perfect-fantasy-world | Web | 21. března 2010 v 0:03 | Reagovat

Kyáá já to žerůůů xP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters