Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


recenze - Tsubasa Chronicle

15. března 2010 v 15:49 | Sawae |  Tsubasa Chronicle
Mladá princezna Sakura, byla vždi milá, hodná, laskavá ale taky krásná. Měla jednoho kamaráda z dětství, Syaorana. O těhdle dvou bude celý příběh.
Někde, uprostřed pouště, se rozkládá království jménem Clow. V něm žije už zmíněná princezna Sakura a její kamarád Syaoran (Shaoran, jak chcete...).
Jednou se ale v princezně probudí její stará moc a začne ji to táhnout k runám.
V runách teď prováděl svůj výzkum Syaoran. Ten se chtěl stát po svém otci archeologem. Princezna Sakura začala zářit a otevřela pod sebou tajnej vchod. Ona se ale vznášela na místě. Potom se jí objevila křídla a začala mizet. Syaoran, který ji chtěl zachránit, jí strhl dřív, než stačila zmizet a Sakuře se křídla rozplynou v podobě malých peříček.


Syaoran se dozví, že ta peříčka jsou její vzpomínky a bez nich zemře. Tak se Syaoran se Sakurou vydá za čarodějkou dimenzí, aby mu umožnila cestovat mezi jednotlivými dimenzemi, do kterých se peříčka zatoulala.
U čarodějky však nebude sám. Bude tam ještě čaroděj Fay a (rytíř?) Kurogane. Každý bude muset něco čarodějce dát. Fay jí dá tetování co má na zádech. Kurogane meč po svém otci a jelikož Syaoran nic vzácného mít nebude, dá jí celý svůj život s princeznou. No není to tak tragický jak to vypadá ale je to blbý. I když Sakura získá nějaky to pírko, na Syaorana si pamatovat nebude.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters