Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Recenze Karin

9. března 2010 v 0:07 | Sawae |  Karin (chibi vampire)
Všichni známe upíry. Kdo by je neznal?
My se teď ocitáme v rodině Maaka. V rodině upírů. Tihle upíři jsou přitahováni špatnými vlastnostmi (smutek, žárlivost, neštěstí atd...).
Jednou z nich je i šestnáctiletá Karin. Ta si poklidně žije se svou rodinou v jednom skrytém, dalo by se říct, hradě. Žijí tam, její máma Carrera, její táta (který to šíleně přehání) Henry, úchylnej bratr Ren a její malá sestra Anju.

Jenže úplně všichni jsou normální a jediná Karin je trochu zvláštní. Místo aby sála krev, sama ji vytváří. Má to výhody. Může na slunce a jíst normální jídlo. Když ale někoho kousne, nemůže mu vymazat paměť, jako ostatní upíři a tak s ní neustále chodí Anju u které se upíří instinkty ještě nevyvinuly. Dál, když krev vytváří, musí ji jednou za čas někomu dát. Prostě někoho kousne a svou krev mu prostě předá. Když tak neudělá, vytryskne jí krev proudem z nosu.

Karin má právě slabost pro nešťastné lidi. Jednou do její třídy příjde nový žák, Usui Kenta a ten Karin přímo zasáhne svým neštěstím. Takže rychle uteče aby nevykrvácela tam přede všemi.
Od té doby se mu snaží vyhýbat, aby ho nemusela kousnout nebo aby nevykrvácela.
Jednou ale přesto vykrvácí a to před Usuim. Hned po tom Karin omdlí a Usui za ní ještě uklidí. Když se probere, Usui ji slíbí, že si její tajemství nechá pro sebe. (To o těch upírech ještě nevěděl).
No ale pak se stane taková menší nehoda, kdy Karin pokouše právě Usuiho mámu a on všechno zjistí. Nabídne (spíš byl donucen) jí pomoct, dohlížet a ochraňovat přes den.

Karin se bude co nejvíc snažit uspokojit Usuiho a jeho mámu aby se už moc netrápili protože je nechce kousnout a to krvácení taky není dvakrát příjemný.
No potom se tam vlastně objeví mladý lovec upíru, Winner a ihned se zamiluje do Karin. Že prý je to dívka z jeho snů. Jenže do Winnera se zamiluje Karinina kamarádka Maki a začne na ni žárlit a Anju, jelikož se u ní už vyvinou upíří instinkty.
Karin se pomalu, z toho všeho snažení, začne do Usuiho zamilovávat a Usui do ní. Jenže se potom budou objevovat další překážky jako třeba Winnerův děda, který už dlouho po rodu Maaka pátrá a potom Karinina babička, která vypadá přesně jako ona.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters