Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Březen 2010

Písničky Gravitation

29. března 2010 v 22:08 | Shizuka |  Gravitation-písničky
Jestli se mi bude chtít, napíšu recenzi z Gravitationu ale z mangy. Protože se na anime zatim nehodlám kouknout (až dočtu mangu)...

Rage Beat
Blind game again


Jsem hodná...hehe dám vám to sem i s titulkama...xP

Spicy marmelade


In the moonlight


Glaring dream


zase něco s titulkama...hehe


Snad se vám budou líbit protože mě se hodně líbí...hehe xP

Letní jahody

29. března 2010 v 20:55 | Sawae |  jednokapitolovky
Ahooj! Uvádím svoji první, shonen-ai povídku! Letní jahody...lepší název mě opravdu nemohl napadnout že? hehe. Prosímvás, opravdu shonen-ai píšu poprvý takže mějte strpení...
Upozorňuju, že je tohle shounen-ai. Tudíž milenecký vztah mezi muži. Komu se to hnusí, ať nečte.


Cesta do fantazie

27. března 2010 v 16:10 | Sawae |  Cesta do fantazie
Desetiletá Chihiro jede se svou rodinou do nového domu, kde se měli stěhovat. Cestou ale zabloudí, její otec zajede na nesprávnou cestu a oni se tak ocitnou před starou, červenou budovou. Jdou dovnitř, i přes Chihirin nesouhlas a ocitnou se tak v úplně jiném světě...

Spirited away
Když z toho domu vyjdou, uvidí vesnici s velkým chrámem uprostřed. Jdou ta. Chihiřiny rodiče pak ucítí vůni něčeho dobrého a jdou za tím. Najdou jídlo a pěkně se začnou nadlabávat. Jen jediná Chihiro nechce. Jde se tada kouknout po okolí, teda k tomu chrámu. K chrámu vede moct, pod kterým jezdí vlak. Ale na tom mostě ji zastaví podivný kluk s tím, že musí hned utéct, že je to nebezpečné.
Tak se Chihiro rozutíká za rodiči ale co se nastane? Jsou z nich najednou prasata. Chihiro se tada snaží dostat pryč sama ale ty bytosti co tam žijí, ji to moc neusnadní.
Nakonec jí pomůže stejný kluk, který ji varoval. Představí se jako Haku.
Chihiro se, chtě nechtě, ocitla v Božích lázních, kterým vládne zlá (a taky trochu potrhlá) Jubaba.
Haku ji řekne, ať ji přemluví aby ji dala nějakou práci a tak ji nebude moct taky proměnit.

haku a chihiro
Jubaba ji bude muset dát práci protože o ní požádala. Bude ale dělat tu nejtěžší a nejhorší práci (říční démon-kdo uvidí, pochopí.)
Haku je sice před Jubabou a ostatními tvrďák, ale před Chihiro je to hodnej kluk, kterej jí pořád pomáhá. Jak se potom ukáže, Haku bude drak (a to moc pěknej drak hehe xP). Jenže ji zraní pomocníci Jubabiny sestry (už nevim jak se jmenuje) a tak ho naoplátku zachrání Chihiro a bude se o něj starat. Když v něm najde nějakou pečeť, která patřila právě Jubabině sestře, rozhodne se za ní vydat a poprosit ji, jestli by se o Haku nepostarala.

Chihiro a Haku
Přidá se k ní ještě bezpáteřník. To je taková bestie co málem zničela cely lázně. Ale mimo nich je strašně hodnej (dosud jsem nepochopila proč).
Společně se snaží dojet k Jubabině sestře včas...

Haku, Chihiro, Haku, Chihiro, Haku, Chihiro...
Pořád mi ta jména zněla v hlavě. Cestu do fantazie jsem poprvé viděla asi před třema rokama u sestřenky. Tehdy jsem se šíleně chlámala a čumněla na 'konečnou lítací část'. Opravdu nechápu proč...no to je ale jedno. Je to vážně pěknej příběho o takové té dětské lásce...kyááá xP

haku a chihiro


rozdělení

27. března 2010 v 15:02 | Shizu-chan |  Yaoi
Máte rádi jen jednoduchý příběh, ve které se klidně yaoi může vyskytovat z lásky na první pohled? nebaví vás ani to čekání na další kapitolu u vícekapitolovek? tak to rozhodně pojďte do jednokapitolovek :3


Líbí se vám složitější příběhy, kde je složitější děj, než u jednokapitolovek? nevadí vám ani tak moc čekání na další kapitoly? tak pojďte do vícekapitolovek :3


- povídky, u kterých jsem se moc rozepsala a skončily rozdělené na dvě půlky :3


- dílka seskládaná s pomocí mých drahých přátel :3


•Ty známe všichni, že? xD

Rozcestník povídek

27. března 2010 v 14:50 | Sawae |  POVÍDKY

:))

Shounen-ai i yaoi je vztah mezi muži... Nic jinyho tu nebude, jo? xD když uvidíte označení shounen-ai znamená to, že je to jen romantický vztah, ale když uvidíte yaoi, už budu psát i něco extrémnějšího, než jen pusy xD takže sem nechoďte, když se vám to nepáčí a máte smůlu, normální povídky tu nenajdete xD


Sukisyo

26. března 2010 v 15:19 | Sawae |  Sukisyo
Tákže, po těch dvou 'hrůzách' jak byli Enzai a Okane ga nai je načase, abych přidala něco mírnějšího, že jo hehe xP.

Tenhle příběh se bude točit o dvou klucích (jak jinak že? xP). Jmenují se Sora (modrý vlasy) a Sunao (růžový vlasy). Sorovy se v minulosti stala nehoda. Vypadl z okna asi ze třetího patra školy.
Všechno to začíná v Sorově pokoji. Vzbudí ho kluk který si začne dovolovat až moc (myslím že mu začne stahovat kalhoty...xP) představí se jako Ren a žádá aby Sora přivolal někoho jménem Yoru. Sora ho však odstrčí a jde se vyspat jinam.

Sora a Ren

Ráno Sora toho kluka uvidí znovu. Ten však vůbec netuší, že v noci něco takového dělal. A tak se značně znepřátelí. Kluk se představí jako Sunao, ovšem nikdo mu neřekne jinak než Nao (mě se to líbí taky xP). No pak se nám tu objrví (prý) jejich společný nejlepší kamarád Matsuri, který později založí jakousy organizaci, která bude bavit děcka ze školy za nějaký ty peníze. Sora a Nao budou muset dělat tu všechnu špinavou práci za něho (protože je donutil se k nim přidat) a on si bude jen počítat penízky. Ale to je jedno, to moc do toho děje nezapadá.
Nejdivnější je, že Sora i Nao mají jaksy rozdvojenou osobnost. Takže v Naovi se někdy probudí Ren. Ten, co je takový zženštilý, slabý a nejvíc se spoléhá na Yoru. Můžete ho poznat podle rudě červených očí.
V Sorovi zase sídlí Yoru. Ten, co Rana vždycky ochrání. Yoru můžete poznat tak, že má jedno oko modré a to druhé žluté.  
Zženštilý? Ochranář? je to trocu divné jak to do sebe zapadá ne? (nevim  proč se snažim, když vy už to možná tušíte, že?) Yoru a Ran už jsou dlouho milenci. Jak to teda, že se Sora a Nao nemůžou ani vystát?

Ran a Yoru
Pak se nám tu objeví ještě dvě postavy. Doktor Nanani a Sorův opatrovatel a učitel, Shinichirou. Oba dva ví o minulosti Sory. Ví co se stalo a nechcou mu to připomínat.
Dokážete si představit, když se Yoru i Ran probudí dohromady? A jakej mají pak Sora a Nao pocit? Vždycky když se schyluje k TOMU, vždycky je něco vyruší (spadlej budík, nebo někdo vejde) a Sora i Nao se pak divně tváří. Jen jednou se jim to povedlo (a doufám že vás trochu navnadím hehe xP). Jelikož to má ale 3 hvězdičky, je to tam naznačený jen ve stínu. No ale další den jsou z toho jak Sora tak Nao úplně vyřízení xP (sem si myslela že umřu smíchy hehe xP).
Jenže z Naa se vyklube zrádce který se chtěl jen pomstít. Proč? Co se stalo v Sorově minulosti? A jakou souvislost tam má Nao, ten, koho tak moc miluje?

Sora a Nao
Tomuhle anime sem fakt propadla. Má to úžasnej děj (kterej je však taky smutnej a tím nemyslím že dopadne blbě jen, co se stalo Naovi a Sorovi). Je to úžasnej příběh a fakt se mi šíleně líbil. Taky krespa je tam dobrá. Často u těch komických scének jsou ty postavy skreslený (víte co myslim) a úplně se to k tomu hodí. Smát se budete asi u každyho začátečního dílu. Ty poslední už tak směšný nebudou ale stejně. Doporučuju! Mimochodem, děsně se mi líbil Sora. Nao jako taky není špatnej ale Sora se mi fakt líbil hehe.

Sukisyo
All

Openingy a Endingy

25. března 2010 v 21:49 | Sawae |  Vampire knight-videa
JOP, JOP A JEŠTĚ JEDNOU JOP! Dávám sem i písničky...endingy a openingy a první z nich je Vampire knight...
Opening 1 celý


opening 2 celý (podle mě je lepší ten první)


Ending 1 celý


Ending 2 celý (tady se mi zas víc líbí tenhle xP)

princezna Mononoke

25. března 2010 v 19:00 | Sawae |  Princezna Mononoke
Kdysi, ve starých dobách, kdy byli na zemi ještě démoni a duchové, žil v jedné vesnici mladý princ Ashitaka. Jeden den ale napadl jeho vesnici obří démon v podobě prasete. Ashitaka ho sice zabije ale nebude to jen tak, démon mu stačí předat prokleté znamení a tím náš celý příběh začíná.

Shitaka a Yaku
Tak je Ashitaka nucen opustit vesnici a vyráží (myslím) do západních (nebo východních?) zemí aby se pokusil svého prokletí zbavit.
Jednou, zachrání dva zraněné vojáky z řeky a k tomu uvidí moc hezkou dívku, která ošetřuje ránu vlčí bohyni Moře.
Ashitaka i s vojáky jsou přes les Bohů (já si to tak nazvala) až se ocitnou u jezer Bohů (zase výmysl xP) uvidí Ashitaka Ducha lesa v podobě velkého jelena.
Když nakonec dojdou do vesnice, jejich vůdkyně, paní Eboshi (nebo jak, nějak takhle prostě...) mu oznámí, že ona záhadná dívka se jmenuje Mononoke a že je princeznou vlčího kmene.

Mono a Moro
Ještě nu noc Mono napadne vesnici. Nesnáší lidi, protože ničí jejich les.
V Ashitakovi se probudí jeho prokletí, kvůli nenávisti, a obě dívky omráčí (Mono bojovala s Eboshi no a protože všichni ve vesnici byli proto Mono v Ashitakovi se něco pohlo a on ji zachráníl...známe to ne? xP)
Mono si přehodí přes sebe a odejde z vesnice. On sám je ale postřelen.
Když se Mono probudí tak je zase Ashitaka v bezvědomí a ona ho znovu dotáhne k těm Jezerům Bohů a tam ho chce zabít. Jenže on jí něco řekne (neřeknu, koukněte se na to sami xP) a Mono ho nakonec zachrání.
Potom se ale objeví prasečí bohové a budou chtít lidi zničit.
Paní Eboshi bude taky okalmaná a ustřelí Duchu lesa hlavu. A ten se rozčílí...
Boj mezi lidmi, duchy a bohy začíná... 

Kdo by neznal Princeznu Mononoke? Je to hodně známej film protože ho asi dvakrát hráli u nás v telce. Já Princeznu Mononoke poprvé viděla, já nevim, asi ve třech, čtyřech letech. Čuměla sem na to a byla smutná, když to skončilo. No, díky zámku v oblacích jsem si 'Mono' vyhledala a stáhla taky. Můžete použít už zmíněnou adresu Uloz.toMono a Ashitaka

Zámek v oblacích (Howl's moving castle)

24. března 2010 v 17:19 | Sawae |  Zámek v oblacích
Zámek v oblacích jsem poprvé viděla o letních prázdninách 2009. Tehdy se mi to šíleně líbilo a ještě na chatě (to sme tam jeli v pondělí) jsem o to přemýšlala (hlavně mi nešel z hlavy Howl hehe xP)

Tákže, Sophie se živí jako kluboučnice. Vlastně ten obchůdek patrí jejímu otci a ona ráda pracuje. Jednou, když jde navštívit svou sestru, přepadnou ji 'slizáci', jak jim Sophie bude říkat (později zjistíte co jsou vlastně zač.) no a zachrání jí podivný blonďatý kluk. Hned jí je jasné, že je to čaroděj protože s ní vzlétne do oblak a společně 'slizákům' uprchnou po vzdušné cestičce. Čaroděj Sophii bezpečně donese až za její sestrou.


Sophie and Howl
Ten večer, za ní příjde Čarodějnice z Pustin a začaruje jí. Začaruje jí ve strou paní a tímhle náš příběh začíná.
Sophie se vydá hledat toho kluka co jí zachránil, myslí si, že je to čaroděj Howl, o kterém si pomalu povídá celé město. A tak se 'babička' Sophie vydává na cestu do Zvrásněného údolí, kde by měl Howl ve svém zámku pobývat. Cestou k němu jí pomůže podivný strašák Tuřín, ten bezproblémů najde jeho zámek a Sophije si už jen naskočí...
Hned se jí dostane podivného přivítání. Duch ohně, Kalcifer se probudí a uzevře s ní dohodu. Pokud ona zruší jeho dohodu s Howlem, on zruší její dohodu. Sophie následně usne.
Ráno jí probudí kluk Michael, který používá dost zvláštní kouzlo jako masku.
A kde je teda Howl? To nikdo neví, vždycky zmizí za černými dveřmi a dlouho se neukáže. Když ale příjde, a uvidí Sophii, příjme ji jako hospodyňku.
A tak Sophie uklízí a vaří a všechno, co se hospodyňky týče. jenže Taky začne pomalu, ale jistě odhalovat Howlovu špatnou a starou minulost.
Sophie bude postupně znovu mládnout, po kousíčkách (já dosud nepochopila proč, jestli je to tím, že na své prokletí zapomene, nebo že se bojí o Howla, fakt nevim.)
Sophie and Howl
Uloz.to tady si Zámek v oblacích můžete stáhnout s českým dabingem. Je to fakt strašně krásný.

Enzai

24. března 2010 v 15:16 | Sawae |  Enzai
POZOR! Enzai patří už do těch HODNĚ tvrdých yaoi!!


Chlapec Gyus pochází z chudé části Francie.
Jednou, když prší, schová se i se svými kamarády do cukrářství. No, ale když se nudí a ty cukrovinky vypadají tak lákavě...neváhají a každý si jednu ukradne. Když utíkají po ulici, uvidí je nějakej plukovník a snaží se je chytnout.

Podaří se mu ale chytnout právě Gyuse. Ten si z toho zatím velkou hlavu nedělá. Vždyť ukradl jen jednu sladkost...ale když před něho dotáhnou mrtvolu muže, jeho sebevědomí náhle klesne na bod mrazu.
Plukovník, který ho chytl mu řekne, že když se přizná, pihlídnou k jeho věku a bude jen vykovávat pomocné práce.
Gyus je tedy přinucen přiznat se, i když to neudělal. Ale místo pomocných prací ho čeká doživotní vězení.
Poté je ještě jednou vyslíchán dalším policajtem (v těch řádech se fakt nevyznám) ale u něho se už brání a to i když ho mlátí bičem, následně pak znásilní.
Když Gyus příjdedo věznice, hned ho tam obklopí 5 kluků. Opakuje se to samé jen je to víc bolestnější a nenávistivější. Protože kluci jsou na něho hodně agresivní. No jo, někdo novej a ještě k tomu mladej ve věznici, tak proč si neužít, že? (pitomý pravidlo fakt...)!
Dokonce i ten policejní inspektor, co ho chytl, si s ním jednou užije (rolnička hehe-kdo uvidí, pochopí...).
Ale aby se neřeklo, že ho ve vězení potkalo jen to nejhorší, našel si tam dva kamarády.
Tak se společně snaží dostat z vězení (a povede se jim to. konec říct můžu ne? u yaoi. stejnat se na to lidi dívaj jen kvůli TOMU mezi klukame že? xP)

Dovolím si sem dát extrémní obrázek a budu doufat, že mi za to nesmažou blog xP.

Enzai

Lidičky! děláte mi radost!

23. března 2010 v 17:05 | Sawae |  návštěvnost
Když jsem s tímhle blogem začínala, nemyslela jsem si, že budu mí takovou návštěvnost.

pondělí: 9
úterý:9
středa:7
čtvrtek:7
pátek:14
sobota:12
neděle:11

dohromady:69


Opravdu mám radost a budu ještě radši, když mi občas napíšete nějakej ten komentík. Úplně bude stačit typu: Ahoj hezkej blog, nebo tak nějak podobně. Hodně mi to dodá odvahu tu zase napsat nějakou tu recenzi a ještě víc si to prožiju.
Takže DÍKY MOOC!

ToraDora

23. března 2010 v 16:21 | Shizuka |  Toradora recenze

Ty jsi tygr, já jsem drak...

Ryuuji je celkem hodnej a milej kluk. Jenže jeho největším problémem je jeho vzhled. Vypadá totiž jak nějakej gengstr (nevim jak se to píše). Hned když třeba do někoho vrazí radši mu hned dávaj peněženky atd...(což já nechápu, protože podle mě je celkem sympatickej...) Ryuuji tím trpí ale i tak se na něj usměje štěstí. Opět je ve stejné třídě jako jeho kamarád Kitamura a jeho tajná láska Minori. Někdo do jeho třídy však přibyl.

Ryuuji

Ryuuji na chodbě nádhodou vrazí do Taigy Aisaki, jeho nové spolužačky. Ta ho hned seřve a zbije. Ano, zbije Ryuuji je totiž strašně hodnej na to, aby uhodil dívku a Taiga se zase hodně snadno rozčílí a je šíleně agresivní. Shodou náhod je to ale Minorina nejlepší kamarádka.

class

Tímhle to však zdaleka nekončí. Ještě ten den večer se spolu poperou o Ryuujiovu tašku. Mají ji totiž oba stejnou a Taiga si ji spletla. Ryuuji nakonec svou tašku dostane ale Taiga mu tam stačila dát milostný dopis právě pro jeho nejlepšího kamaráda, Kitamuru.

Večer to Ryuuji smaozdřejmě zjistí. Když se to bude snažit rozlepit, najednou do jeho bytu vtrhne rozzuřená Taiga s papírovým mečem a snaží se ho nějak přemoct. Nakonec Taiga omdlí hladem a Ryuuji ji ještě k tomu nakrmí (no není on hodnej?). Společně si řeknou svá tajemství, koho mají rádi a slíbí si vzájemnou pomoc.

Jak to dopadne, když si výbušná Taiga a hodný Ryuuji bodou pomáhat navzájem? Získají oba dva svou vysněnou lásku? Když jo, jak na to Minori s Kitamurou budou reagovat?

blushing

Hehé na to, abych vám to tu popsala až moc precizně sem moc líná. Navíc, už si to moc nepamatuju ale moc dobře si pamatuju závěrečnou pusu hehe! No jo, to bych nebyla já. Doporučuju to všem, kdo má rád romantický komedie...(odemě má Toradora 10 z 10-ti hehe xP)

Kyááá
Nevim jak se ta modrovlasá holka jmenuje ale taky tam bude dělat celkem masoš a nejvíc se bude hádat s Taigou. A ty jejich scénky jsou fakt dobrý.

Okane ga nai

23. března 2010 v 14:12 | Sawae |  Okane ga nai
Omlouvám se, měla sem tu malý potíže. Nešly mi psát články a já mohle vzteky vybuchnout. Takže už slíbená recenze Okane ga nai. Ať se líbí...

Takže, toto je moje úplně první recenze nějakýho yaoi (Loveless je shonen-ai), a tohle bylo taky moje úplně první yaoi. Takže mějte soucit...
Příběh nám začíná v jedné z aukcí prodeje s 'bílým masem' víte jak to myslim ne? No, tak kdyby ne, tak prostě se tam prodávají mladí kluci na...víte co...a kdo dá víc je jeho, znáte to ne?
Když přišel na ředu Yukiya Ayase, všichni na něho začali přihazovat co nejvíc. A proč by taky ne, že? (mě z něho tekly sliny...kyáá takový pěkný očka modrý měl hehe xP.) Abych pravdu řekla, ze začátku jsem si myslela, že je Ayase je holka xP (když sem ještě nevěděla co to yaoi je...). No ale to je teď jedno. Potom tam přišel jeden chlápek, Soumuku Kanou, který ho koupil za 120 milonů Yenů. Pěkná částka že jo?
Ayase a Kanou
Kanou, který je politik (myslim si to teda...), opravdu ty peníze moc řešit nemusí, ale Ayaseho koupil ne pro zábavu, nýbrž že ho zná z minulosti. Kdysy mu totiž pomohl když byl na dně.
Když se Ayase probudí u něho doma, nic nevnímá. Zfetovali ho tam, a on neměl ani ponětí že se vůbec prodává. Nešel tam dobrovolně ale jeho miloučký bratranec, Tetsuo (po kterym chce Ayase samozdřejmně hned pátrat) ho tam prodal aby dostal nějaké peníze a vyplatil se z dluhů (mafiánských).
Kanou mu to ale hned rozmlouvá a nenechá ho jen tak jít. Vždyť ho stál 120 milionů a ty si nenechá jen tak utýct. Ayase je tak nucen splácet svou cenu. Kanou totiž udělá jednu věc, která ho naprosto vyděsí...(a mě celkem vhrkla do očí slzy, vidět jak ten chudáček malej Ayase trpí...)
Zkrátka a jednoduše, každá noc s ním=500 000 Yenů...
kyááá
No a protože Okane ga nai má 5 hvězdiček, děj moc nemá. Má, ale ty 'postelovy chvilky' fakt převažujou. V každé OVA je nejmíň jedna.
A protože je to moje první yaoi, strašně se mi to líbilo...Doporučuju.
:)

PS: omlouvám se za to, že je to bíly ale nevim jak se to stalo...

recenze - Yamato Nadeshiko Shichi Henge

21. března 2010 v 20:56 | Sawae |  Yamato Nadeshiko Shichi Henge
Ocitáme se v blízkosti čtyř (fakr pěkných) kluků. Jmenujou se Takano Kyouhei, Takenaga Oda, Yukishijo Toyama a Ranmaru Moori. Všichni čtyři se stanou spolubydlícími jedné luxusní vily a tu je taky hodně těžké splácet. Majitelka toho domu to moc dobře ví, a tak jim nabídne hodně zajímavou nabídku.

K T Y R
Majitelka jim nabídne tři roky bezplatného žití v jejím domě, když ovšem z její neteře, Nakaharo Sunako, dokáží udělat pravou dámu, jak se sluší. Chlapci s radostí příjmou, protože každé holce v jejich blízkosti vyteče krev z nosu. Navíc, Kyouhei zase v představách vidí jen jídlo, protože je to pěknej nenažranec, na to jak vypadá.
No, jenže když poprvé Sunako uvidí, nebudou příliš nadšení (a Yukiho to i rozpláče...) Sunako totiž vypadá jak z nějakýho hororu.


Sunako
Takže nebude vůbec lehké z ní tu dámu uděla. Miluje totiž horory, krev a temnotu. Všechny nazývá 'zářící bytosti' protože ona sama strávila dva roky ve tmě a neviděla pořádný světlo nebo co (měla jsem to v ajině). Později ale všichni kluci zjistí, že není tak idiotská jak se na první pohled zdálo, ale že ji pěkná a schopná...

Z tohohle anime sem měla výtlemy fakt na celej den. Nejlepší byli ty hádky mezi Sunako a Kyouheiem. potom ty marný pokusy udělat ze Sunako dámu...xP.

YNSH


rozcestník yaoi a shounen-ai

21. března 2010 v 12:47 | Sawae |  YAOI A SHOUNEN-AI
Tak jo, konečně jsem se k tomuto odhodlala. Nejsem si tím ale pořád jistá psát tu o tomhle. Hehe, no neva. Nemyslete si o mě, že jsem pervrzní, jen se mi to líbí.

*
lehké shounen-ai, kde je náznak citů ale není tam ani polibek

**
shounen-ai, ve kterém je polibek

***
něco mezi shounen-ai a yaoi, 'postelovy chvilky' tam jsou jen naznačeny.

****
yaoi, ve kterém nejde jen o TO ale je tam i nějaký děj. 'Postelovy chvilky' jsou tam ale líp 'zachycený.'

*****
 tvrdé yaoi, ve kterém není téměř žádný děj, zato 'postelových chvilek' až nadbytek. Vlastně tam o nic jinýho než o TO nejde.

:))

hehe


:))
AB

Enzai

love

xP

kyááá

kiss

love

Gravitation

yami no matsuei

earthian

:)

:)

:)))

:))
Slibuju, až se zase na nějaký podívám, dám je sem. Vlastně, 4 jsem sem schválně nedávala...radši...chápete ne? co byste si o mě potom mysleli...xP !VÁŽNĚ NEJSEM PERVERZNÍ!

Nová zpráva!

19. března 2010 v 22:46 | Sawae |  Gravitation (manga)
Tak, nejenže už mám Gravitation 5 a hned po jejím přečtení se můžete těšit na nové obrázky ale...


25.3.2010 má vyjít Gravitation 6


ahahá to si nenechám ujít hehe xP

recenze-S.A

19. března 2010 v 16:06 | Sawae |  Special A (S.A)
Všechno nám začalo, když byla Hikari malá. Její otec se hodně zajímal o bojové sporty a Hikari trénoval. Byla ze všech nejlepší, dokud se neobjevil kluk jménem Takashima Kei, který ji porazil. Od té doby, ho nemůže za žádnou cenu porazit. Nechala se kvůli němu i přeložit do speciální školy a dostala se taky do speciální třídy S.A, ve které je jen 7 nejlepších studentů na škole. Jenže Kei je pořád nejlepší a tak Hikari stále není spokojená.

Kei Hikari


Třída S.A se možná nemusí učit a taky mají nádhernej a obrovskej skleník ve kterym přes den pobývají, ale musí mít všichni ty nejlepší výsledky. A jak to tedy všechno máme? Jako druhá je Hikari, jako třetí je Yamamoto Jun, syn hudebního producenta se skělým hlasem, jako čtvrtá je Yamamoto Megumi, Junina sestra, co vůbec nemluví, aby si chránila svůj hlásek, jako pátý je Karino Tadashi, syn ředitele školy, který miluje jídlo a taky dost štve Akiru a vždycky to nějak schytá, jako šestá je Toudou Akira, dcera prezidenta aerolinek. Někdy je milá (obzvlášť na Hikari) a někdy se chová jak hurikán (na Tadashiho) a poslední je Tsuji Ryuu, syn prezidenta společnosti se sportovními potřebami. Miluje zvířata a tak jejich skleník je něco jako ZOO (opice, sloni, tygři atd...) No a kdo že je to první? Jasně, Kei. A proto taky není Hikari šťastná. Stále je totiž druhá.

Kei a Hikari

I když se Hikari tolik snaží, Keie ne a ne porazit. Proto dělá všechno co může aby ho už konečnš porazila. Jenže to nejde tak snadno a Kei taky není zrovna nejmilejší. Přesto spolu všichni z S.A vycházejí dobře, i když, Kei a Hikari po sobě pořád štěkají (Kei Hikari říká něco jako "slečno pořadí dvě" nebo tak něco a pak to od ní pořádně schytá.)
Jenže kdykoliv má Hikari potíže nebo se jí něco stane, Kei je vždy u ní. I když to tak totiž nevipadá, Kei je do Hikari zamilovaný ale problém je ten, že ona ho pořád vidí jen jako rivala.

kiss
Je to klidny a oddechovy anime, při kterym se nemusí moc přemýšlet, neboť to člověk pozná sám o co tu jde. Mě se to líbilo, je to taková tak romantická komedie kterou mám zrovna v oblibě. Takže můžu jen doporučit...
S.A

recenze Prétear

15. března 2010 v 23:05 | Sawae |  Prétear
Příběh začíná v jedné, hodně bohaté čtvrti. V našim případě hodně bohaté vile a v hodně bohaté rodině. Tam bydlí i Himeno, naše hlavní hrdinka.
Himeno ale nebyla vždy bohatá. Její maminka zemřela a tak se její otec vdal do bohaté rodiny, která ovládá skoro celé město (ne ovládá jako ovláda, myslím to tak že...no...zkrátka a jednoduše město je na nich asi trochu závislé nebo co.) Nebylo to pro peníze, tady šlo fakt o lásku (a ty jejich scénky xD). Tím pádem má Himeno i dvě nevlastní sestry.


Jednou se tak stane, že Himeno na cestě ze školy domů, vrazí do jednoho kluka. No ne přímo vrazí, ona ho přímo povalí a ten ji ještě k tomu seřve. Jenže ho stačí jaksy odstrčit nebo co a mezi jejich dlaněmi vznikne takovy divny záření. (Sakra! já tak pitomně popisuju!)
Jenže Himeno se s ním nevidí napoledy. Když ho znovu potká, nebude už sám ale budou s ním ještě jeho dalších 6 kamarádů. (Jejich jména: Hayate, Sasame, Go, Kai, Mannen, Hajime a Shin.) Oznámí ji, že je Prétear a ze musí zachránit jejich zemi Leafonii (nebo jak se ta země jmenuje). Oni sami jsou Rytíři Leafonie a bojují za její záchranu. Himeno ale odmítne.


Když ale město napadnou obří démonní larvy, Himeno se 'zprétearizuje' (divny slovo... xD) s Hayatem.
Vždycky když se z někým zprétearizuje, získá jejich schopnosi a jejich síly se zvýší.
Město bude zachráněno a Himeno bude sloužit jako Prétear.
No všechno bude v pohodě, než se objeví Princezna zkázy (Princess of Disater-já si to přeložila xP).
Byla taky kdysi člověkem a Prétear dohromady, jenže kvůli někomu se z ní stala Princezna zkázy. Jeden z Rytířů ji má pořád rád a tak se z toho stane taková menší katastrofa, kterou budou všichni brát špatně...


Tak, ze začátku to bylo jak Popelka a na konci mě to zas připadalo jak Sněhurka xD. Jinak to na mě udělalo obrovskej dojem a strašně se mi to líbilo. Je to takový to fantasy, trošililinku horor a romantiká kyáá xD.free counters