Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Recenze Ghost Hunt

25. února 2010 v 19:36 | Sawae |  Ghost hunt
Hlavní hrdinku představuje Taniyama Mai, které je 16. Má ráda staršidelné příběhy. Jednou, když si s kamarádkama vypráví strašidelný příběh, o staré škole. Najednou jim však rožne podivný kluk, Shibuya Kazuya.


Dívky se leknou. Obě dvě Mainy kamarádky jsou z něho paf ale Mai zase tak moc nezaujme.
Další den jde Mai kolem té staré školy o které si minulej den povídali s kamarádkami. Ze zvědavosti jde dovnitř. Uvnitř najde opravdu něco podivného, kameru. Jde k ní a začne ji zkoumat. Jenže se někdo vykřikne ať kameru nechá a Mai se lekne. Strčí do bývalé knihovny (teď tam ty knihy nejsou...myslím), ta na ni začne padat. Na poslední chvíli ji ale někdo zachrání a tak ta knihovna spadne na něj.
V tom se otevřou dveře a dovnitř vejde, nám už známý, Shibuya Kazuya. Vyjde najevo, že není jen obyčejný student ale ředitel jakésy organizace na vymítání duchů. Jelikož je pořád takový vážný, nepříjemný, nepšístupný, namyšlený a odtažitý, nikdo mu neřekne jinak než Naru (narcista).

Mai omlem zničila i kameru a nemá dost peněz na její zaplacení. Tak začně pro něho pracovat jako takovej poslíček.
Dál se k nim přidá mnich, který má vedlejší povolání rockové hvězdy Tagikawa Houshou. Ten je dobrej ve vymítání duchů a dělání takových barikád proti zlým duchům. Potom taky v utěšování Mai.


Potom trochu snobská kněžka Matsuzaki Ayako Která se pořád jen lepí na Narua. Jinak se bojí vymítní duchů v místnosti sama a vždycky ji někdo musí pomoct. Není ale zase tak k ničemu.


Dále jim pomáhá televizní médium Hara Masako. Ta 'prý' umí vycítit duchy. Jenže je taky úplně k ničemu protože duchy sice cítí ale, za prvé, nemůže se jim nijak bránit a za druhé, je na to hodně citlivá takže vždycky udělá nějakou scénku a skončí na JIPce. V týmu je tam jen proto, aby se mohla neustále čumět na Narua a jen si utírat sliny.

V nejposlední řadě je tu křesťanský kněz z Austrálie, John Brown. John je tam taky tak trochu k ničemu. Jen málo jim tam pomáhá ale kvůli tomu jak je milej sem si ho oblíbila a nebudu tu o něm psát nějaký hnusný věci...hehe. John má hroznej přízvuk a kvůli tomu se mu také ostatní pořád smějí.
Tohle by byli postavy. Teď se zase vrátím trochu k ději.
Přestože Mai nemá žádné schopnosti ani zkušenosti, je to ona kdo vždycky po nocích instaluje kamery a a vysílače. Taky spadne do každé pasti z duchama. Potom se ale přece jen ukáže jedna schopnost. Když Mai usne, vidí kde se duchové nacházejí a taky vidí možné příčiny proč se to děje. Ve snu jí pomáhá 'druhý' Naru který je milý , hodný a vždycky usměvavý. Radí jí jak má postupovat.


Tohle anime sem si oblíbila hned po prvním dílu. No jo no, já miluju horory hehe. Začáteční melodie je taky skvělá, taková ta duchařská... Potom tam ti duši no prostě super...!
Jediný tři postavy který sem tam měla opravdu ráda byla Mai, Houshou a John. Ti jediní byli 'normální'. Ostatní byli vždycky sobečtí, namyšlení a tak podobně...no však uvidíte sami...hehe
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters