Mapa blogu

O Shizu-chiiin

aktualizace 4. 11. 2017
Další web Shizu-chan:
(souhrn všech yaoi a shounen-ai povídek, co jsem nspala :3)


Aktuality:


Doplněny písničky do Utapri mp3 rozcestníčku :3
Doplněny písničky do Kuroko no Basuke rozcestníčku :3
Doplněny písničky do rozcestníčku ostatních mp3 :3


Překlad mangy: Arthur in the dark 4.
Jak jsem na tom s dalším překladem: 1 stránka z 2. poloviny 5. volume, zbývá 79 stránek :3
-pozastaveno, gomen, minna QwQ/


Recenze Chobits

18. února 2010 v 15:56 | Shizuka |  Chobits recenze
Tak jo. V tomhle anime se ocitáme v budoucnosti, kde normální počítače nahradili 'roboti' persoconi, které se značně podobají lidem, až na zvláštní ouška. Vyrábí se především dívky (jak jinak taky, žejo? xD)
18-ti letý Hideki se přestěhuje do Tokya ze své vesnice, aby mohl jít na přípravnou školu, páč zmrvil vysokou. Hned jak vyjde z letiště tak ho praští do očí právě persocony ale na to aby si je mohl koupit, jsou moc drahé.


Když jde večer domů, uvidí na smetišti celkem nepoškozený persocon blonďaté dívky a rozhodne si ji vzít domů. Doma persocon chce zapnout. Když vyzkouší všechny možnosti, napadne ho jestli se nááhodou nezapíná 'tam dole'(co jinyho by 18-ti letýho kluka v přítomnosti krásné persoconky nenapadlo, žejo? xD ale jako to je možná jediny nejperverznější tam, takže žádnej strach XD). Persocon začne zářit a nečekaně se zapne. Podle toho, že persocon umí říct jen jediné slovo a to je 'Chii', Hideki ho pojmenuje Chi.
Jenže Chi nemá v sobě software a tak by neměla fungovat. Nepamatuje si nic ze své minulosti a nic neumí ani mluvit. Tak ji Hideki všechno učí jenže i když ho jeho přátelé varují, do Chi se pomalu zamiluje. A Chi se taky chová jinak, než by se od obyč. persoconu očekávalo...takže...může být Chi legendární Chobits? Persocon s city?
Ze začátku jsem si myslela že se dívám na seriál který není určený pro 13-ti lety děti (jop, přesně to tam bylo napsaný "uročeno pro děti od 13-ti let" xD XD). Bylo tam plno scének jako když třeba byla Chi nahá nebo když ji Hideki zapínal a potom Hidekovy představy. Ale jako, nemyslete si, bylo to spíš formou vtipu, takže se u toho spíš zasmějete, takže to není žádné ecchi (nebo jak se to píše xD -já se na tohle nekoukám, proto to neumim psat XD). Bude se vám to líbit, určitě. Nasmějete se asi při každé kapitole, páč to fakt nemá chybu. Nejlepší je Chii, jak pořád říká to "Chii" uááá to je rostomilý xD XD Tímhle vás nechci odradit (jako těma zvrhlostma atd.), je to moc pěkný anime plný různých citů mezi člověkem a strojem.


chii and hideki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters